Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szeretnél hallani a párodtól?

Mit szeretnél hallani a párodtól?

Figyelt kérdés
Írd le azt a mondatot szó szerint! Vagy több mondatot. Légy szíves komolyan. Utánaírod, hogy férfi vagy nő vagy (F/N) ? köszönöm!

2015. febr. 3. 12:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagyok terhes.
2015. febr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 opened paradise ***** válasza:
Létezem,meg fogsz ismerni,mert én elkaplak és nem engedlek el,te vagy a mindenem,tied a testem,vedd el! F
2015. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Holnap lesz a temetése, akarsz menni? (27/n)
2015. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 opened paradise ***** válasza:
Anyós,vagy ex? :D
2015. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sajnos fiatalkorában meghaltak a szülei.
2015. febr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
gyávák vagytok őszintén válaszolni.
2015. febr. 3. 14:13
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a téma két felé osztható. Van amit "mindig hallani akarsz", és van amire vágysz, amilyen lenni szeretnél.


Amit mindig hallani akarsz mondjuk nőként, (szerintem) hogy "szeretlek", "csinos vagy", "de jól nézel ki ma is", "jól áll ez a ruha", stb. A másik része, amit elérni szeretnél, az ugye mindenkinél más, ezért az lehet(ne) valamilyen szinten egységes mindkét nemnél.

Amit mindig hallani akarsz férfiként, az (szerintem) "szeretlek", "biztonságban érzem magam veled", "vigyázz rám", "olyan férfias (/nőknél nőies) vagy", "olyan jó veled a szex" - habár ezen utolsó dolog nyilván a nőknek is fontos, de talán kevésbé (mármint a szex minőségéről pozitív visszacsatolás).


Amit én hallani szeretnék a páromtól, azok talán a következők lennének:

"Melletted állok, mindegy, hogy igazad van-e. Akkor is, ha tudom, hogy nincs, és veled bukok, ha kell."

"Jobbá tetted / megváltoztattad / fejleszteted az életemet / szemléletemet / hozzáállásomat."

"Nincs olyan dolog, amit ne tudnánk megoldani ketten."

"Nincs olyan dolog, amit ne tudnánk átvészelni ketten."

"Igazad volt XY-nal (erős politikai-történelmi-filozófiai téma) kapcsolatban."

"Egyetemre akarok menni."

"Miért ne tudnád megcsinálni? Támogatlak mindenben." - átvitt értelemben, nem konkrét/hibás dologról van szó.

"Miket olvasol? Kölcsönadod?"


Hirtelen ennyi... Egyébként, kérdező, ez egy nagyon jó kérdés. Aki kicsit ért hozzá, nagyon sok mindent kikövetkeztethet a válaszokból. :) Nyilván ezért nem akarnak sokan válaszolni.


19/F (én) és 25/L

2015. febr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló látszik, hogy férfi. :D Szerinte a nők csak azt akarják hallani, hogy szépek, a külsejükön kívül nem kell dicsérni őket. Hát én közel 30 éves nőként sokkal inkább hallanék olyan dolgokat a páromtól, amit ő is leírt, hogy melletted állok, támogatlak mindenben stb. illetve amik a belső értékeimet emelik ki, vagy azt, hogy mennyire megbízunk egymásban, mennyire szeretjük egymást, stb. Persze jól esik, ha megdicséri a ruhám vagy ilyesmi, de azt úgy elengedem a fülem mellett, mint bármilyen más hétköznapi dicséretet, nem sokat jelent.
2015. febr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#8

Ezek szerint nem sikerült abszolválnod a kommentemet. :)

2015. febr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
"Ázik a puncim, akarom a f_szodat te gumif_szú b_szóistenállat"
2015. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!