Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha tudnad, hogy ez eleted...

Ha tudnad, hogy ez eleted utolso napja, mi az az egy dolog, amit mindenkeppen meg szeretnel tenni/ki szeretnel probalni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Feküdnék egy napig zavartalanul.
2014. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Barátommal lennék
2014. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Repülőre ülnék.
2014. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmit, kiverném, megnéznék pár filmet, aztán zenét hallgatnék, és aztán adios...
2014. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ejtőernyőzés.

Meg csókolnám azt a személyt aki soha nem lehetett az enyém.Elbúcsúznék a családtagjaimtól majd csinálnék videó üzeneteket amiben mindenkinek elmondom hogy szerettem

Utána a barátommal tölteném a napot.

2014. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt a megcsókolós dolgot én is csinálnám. Minden ember, aki megsértett, megverném, mert alapjában nyugodt ember vagyok, de akkor lehetne. Közben zenét hallgatnék, megvenném, vagy ellopnám azokat a dolgokat, amiket mindig is szerettem volna.
2014. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szeretnék egy számomra nagyon szeretetre méltó emberrel utoljára beszélgetni és megölelni - amit eddig nem mertem megtenni. Aztán jöhet a vég.
2014. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek elmondanám(azokra értem akiket szeretek,de lehet azoknak is akiket utálok)hogy mennyit jelentettek nekem,és a barátommal lennék.
2014. szept. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azonnal repülőre ülnék és elutaznék a páromhoz, és együtt lennénk egész nap.
2014. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden idiótád felpofoznék ^^
2014. nov. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!