Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnék magamnak...

Hogyan találhatnék magamnak olyan célt amiért küzdenék is?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 21 éves lány vagyok, tudom mi érdekel, tudom mik a hobbijaim és amikor kiszemelek magamnak egy célt, hogy mi legyen a hivatásom, mindig rájövök, hogy még sem érdekel annyira, hogy küzdjek is érte. Ti voltatok már így? Mit tettetek, hogy megtaláljátok a célotokat amiért küzdöttetek, hogy elérjétek? Nagyon rossz céltalanul vergődni a világban. A válaszokat előre is köszönöm.
2015. febr. 3. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan mire gondolsz?
2015. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést. Most célt keresel, vagy hivatást szeretnél választani? Ma Magyarországon nem túl sokan vannak, akiknek a hobbija a megélhetést biztosító foglalkozása is egyben. Meg kellene nézni hogy az adott tevékenységre van-e hosszú távú kereslet, van-e perspektívája annak a szakmának, amit kinézel.

Ha úgy érzed, hogy nem érdekel annyira semmi, hogy küzdj érte, akkor neked hobbid sincsen!

Magadat építsd fel, mert nem leled a helyed a koordinátarendszerben. Tanulj nyelveket, és járj nyitott szemmel, és érdeklődőn a világban.

Ötéves fiam imádja a villanyvasutat. A múlkor például bevállalta, hogy segít babot fejteni nekem, játszás helyett, ha megveszek egy vagont neki. A lemondás a játékról valami más cél érdekében - ez egy ötéves gyereknél nagy szó!

2015. febr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem neked a célkitűzések meglennének, csak inkább lusta és gyenge akartaú vagy végigvinni, könnyebb azt mondani, hogy nem érdekel, mint ténylgesen megemelni a segged és csinálni.
2015. febr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Londonban élek. Hobbim rengeteg van viszont több mint valószínű, hogy egyetlen egy bajom van: a lustaság. Elvárom, hogy minden jó legyen csak éppen tenni és lemondani dolgokról nem vagyok képes. Tényleg könnyebb azt mondani, hogy nem érdekel mint tenni. Köszönöm a válaszokat, megpróbálok nem lusta lenni.
2015. febr. 3. 14:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jó csaj vagy megengedem, hogy küzdj értem
2015. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Londonban nem tudod magad feltalálni?
2015. febr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De fel tudnám magam találni csak ahhoz, hogy iskolába mehessek, teljes munkaidőben dolgozni kéne. Most éppen dolgozom de csak heti 2-3 napokat, az meg semmire sem elég. Sőt, van olyan, hogy 2 hétig nem is hívnak. A teljes munkaidős állással meg az a baj, hogy mindig azt mondják, hogy ha elkezdek dolgozni, 3 hónap múlva kapok szerződést. Ebbe nem megyek bele mert 3 hónapja belementem egy ilyenbe és azóta sem fizettek ki és jól ki is röhögtek, hogy lehúzhattak 500 FONTTAL ami igencsak nem kevés pénz. Olyan cég meg aligha van ami legalább egy ideiglenes szerződést ad arról, hogy felvett próbaidőre...
2015. febr. 3. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!