Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Küldjem vissza a...

Mit tegyek? Küldjem vissza a telefont, vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

Rendeltem kínából egy telefont, de a telefon nem volt jó.

(kb 30 ezer forint értékben)

Nos, megbeszéltük az eladóval, hogy visszafizeti a pénzt, én pedig visszaküldöm a terméket.

Ő visszafizette a pénzt, én pedig észrevettem, hogy a, valószínűleg a hideg- vagy a meleg miatt beindult a telefon. De már visszautalta a pénzt.


Mit tegyek?

Ezek a kínaiak úgy is több százas szériában nyomják, a főnökeik meg gondolom luxuskocsival járnak. Akkor most szerintem inkább szerencsém van, hogy így jártam, mint hogy visszautaljam a pénzt?


2015. febr. 3. 15:06
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Vissza fogom utalni a pénzt! Nyugi.

De azért kíváncsi vagyok, hogy 10 magyarból hány küldené vissza tényleg...

2015. febr. 3. 15:20
 12/21 anonim válasza:
A becsületeden és a lelkiismereteden múlik innentől. (Nekem személy szerint hatalmas lelkiismeret-furdalásom lenne ilyen miatt, lényegtelen hogy mivel jár a cég tulaja, és hasonlók)
2015. febr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én nem szúrnák ki velük, velem eddig maximálisan korrektek voltak a kínaiak . Ha nem jött meg valami, sűrű elnézést kérve küldték vissza a pénzt vagy valami más áruba beszámítva. Pedig simán hazudhattam volna arról ,hogy nem jött meg az árú ,mert nem kell igazolni az átvételt.Magyar kereskedők példát vehetnének róluk ,mikor számlával személyesen reklamálva is csak pofavágás kiröhögés meg elhajtás van sok boltban.
2015. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Igazad van utolsó. Én is már rendeltem tőlük sokszor és mindig korrektek votlak.
2015. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ne járasd le az országunkat!
2015. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Na jó, nem akarok ötleteket adni...

Mert a végén még letiltják az összes leleményes magyart az ebayről.

2015. febr. 3. 15:25
 17/21 anonim ***** válasza:
Ez nem leleményesség, hanem ócska trógerség
2015. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"De azért kíváncsi vagyok, hogy 10 magyarból hány küldené vissza tényleg..."


Ebből a mondatból kiderült, hogy nem vagy magyar

Úgyse küldöd vissza a pénzt, tudom..de mivel Én igaz magyar vagyok nem jelentelek fel, ez a te fajtád szokása

2015. febr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Üzenem minden igaz magyarnak, hogy vissza utaltam a kínainak a pénzt.
2015. febr. 3. 15:33
 20/21 anonim ***** válasza:
És ezt ki hiszi el? :D
2015. febr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!