Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapja összejöttem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja összejöttem egy sráccal, eddig minden rendben volt, de most megváltozott, nem keres, nem veszi fel a telefont, és azt mondta, hogy nem tud reálisan gondolkozni velem kapcsolatban most. Mit tegyek? Keressem? Hagyjam?

Figyelt kérdés
A barátja szerint "megijedt" tőlem, mert elkezdett érezni irántam...ugyanis Ő nagyon bizalmatlan a nőkkel szemben, hiszen 3 év után hagyta ott a párja egy másik férfi miatt..de ez akkor sem ok arra, hogy velem így viselkedjen.
2009. dec. 15. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez így érdekes. Hány évesek vagytok?
2009. dec. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem vagyok ugyan szakértő, de eddigi tapasztalataim azt mutatják, hogy ha valaki menni akar, menni is fog, mindegy, mit csinál a másik.

Lehet ezt magyarázni sokféleképpen, de ha valakinek hiányzol, az keresni fog akkor is, ha megbántottad. Ha pedig megsértődik, ráadásul ok nélkül, akkor jobb, ha más után nézel. Esetleg olyasvalakit keress, aki elég felnőtt ahhoz, hogy őszintén meg merje mondani azt is, ha kellesz neki, és azt is, ha nem.

Számomra érthetetlenek ezek a taktikázások. Én az ilyet egyszerűen gyávaságnak tartom. A pasik szeretik úgy irányítani a dolgokat, hogy a nő úgy érezze, ő volt az, aki felbontotta a kapcsolatot, így megmarad nekik a kiskapu. :) És egymást oktatják, hogyan kell ezt csinálni.

Azért egyszer elkapnám a ficek grabancát, és jól beolvasnék neki az ilyenfajta eljárásról.

Persze az nem változtatna a dolgokon, ha az a célja, hogy lepattintson, mindenképp sikerülni fog neki, egy kapcsolathoz nem elég, ha az egyik fél akarja.

Ha te is nyitva akarod tartani a kiskaput, tégy úgy, mintha elhinnéd a mesét, és állj tovább.

Ha nem, akkor vond kérdőre, és úgy állj tovább.

Sajnos nagyon úgy néz ki, hogy ő lépni akar.

2009. dec. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ő 27 éves én pedig 21.

Nem értem ezt az egész helyzetet:( Szerintem ma vagy holnap felhívom,hogy muszáj lesz beszélnünk,és tisztáznunk a dolgokat, ennyit azért megérdemlek.

Tudom, hogy nagyon elfoglalt, nagyon sokat dolgozik, de ennek ellenére azt gondolom, hogy az embernek mindig arra van ideje, amire akarja hogy legyen.

A "vita" előtt szinte minden nap találkoztunk, keresett,hívott,sms-t írt, és még a szüleinek is bemutatott. Nem értem mi ez a hirtelen változás...

Azért köszönöm a válaszokat!!!

2009. dec. 16. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!