Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakit lelövök gázpisztoll...

Ha valakit lelövök gázpisztollyal, úgy, hogy nincs rákészülve, mi lesz vele?

Figyelt kérdés

2015. febr. 6. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
2015. febr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, megijed. Ha nincs szerencséd hasba szúr/lő.
2015. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a videókat, mindjárt megnézem őket.:)

Amúgy 2, ha rálövök, utána már nemigen kéne szúrkálnia, nem?:D

2015. febr. 6. 22:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Pont ez a baj a gázpityuval. Nem olyan könnyű azt kezelni mint tűnik. Ha túl messziről lősz, ha nem jó lőszerrel lősz, ha nem jó a széljárás, ha a támadó kitér előle/jártas benne. Akkor nem mész vele semmire, csak felhúzod és megöl.


Ha meg véletlenül túl jól sikerül, és kilövöd a szemét, megsüketíted, akkor a sünök téged tolnak meg.


Éppen ezért kell gyakorolni vele. Tisztán és karbantartani. Namost önmagában sem olyan olcsó mulatság, de ha töltényenként 100 Ft, akkor azért mire megtanulsz vele lőni, célozni, és magabiztosan használni, az nem pár ezer forint..

De persze jó dolog, ha valaki tudja használni. De általában nem tudják.

2015. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es miért kommentelsz ? A kitérés nem lehet , 3 méterig beterít és aki lő 2-3-at oda pörköl . A töltet gátpatron és nem lőszer , a fórumok és az oktató videók eligazítják az embert . Risztó töltény kerül 100 FT körül ezzel gyakorolnak , gáz drágább 300Ft környéke ezt viselik . Szemet kilőni süketíteni max 10cm közelről lehet , akció után meg lépni kell , az ösztön is ezt diktálja .
2015. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy miért kommentelek? Ez egy ilyen oldal, ahol az emberek kérdeznek, és mások meg válaszolnak. :) Azt hittem ez világos mindenki számára.
2015. febr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy hasznos mondatod volt benne , keveset gyakorolnak a tulajdonosai . A többi értelmetlen szószaporítás . Ez a gond a nyilvános fórummal hogy bárki írhat meggondolatlanul .
2015. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Alaposan meggondoltam amit írtam, és minden egyes mondata helyes. Ha te ezzel nem értesz egyet, az a te dolgod. De szerintem csak nem tudod értelmezni amit írtam.
2015. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A hibáidat nem ismered el ,értelmetlen bizonyítatlen dolgokat "publikálsz", ezért privátba folytatom .
2015. febr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!