Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok embernek miért az az első...

Sok embernek miért az az első gondolata, hogy biztos megbuktam?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, idén érettségizem.

.

.

.

.

.

.

.

.

Nem, nem buktam meg.

2002-ben mentem első osztályba. Akkor 7 éves voltam, mert augusztusban van a szülinapom és 1995-ben születtem.

Nyolcadik után 5 évfolyamos, angol nyelvi előkészítő osztályba mentem, ami nem 4, hanem 5 év alatt fejezhető be.

2010-ben mentem gimibe.

Idén, 2015-ben lesz az érettségi.


Nem hiszem, hogy olyan bonyolult, ráadásul már jó pár éve van 5 évfolyamos osztály. Nem hiszem el, hogy ezt van olyan ember, aki nem tudja...


Elég idegesítő...


2015. febr. 7. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert az a normális (értsd: leggyakoribb), hogy az ember 18 évesen érettségizik. Teljesen jogos a feltételezés, hogy te valamiért későn tetted ezt.


Nem kell kiakadni rajta, magyarázd el, hogy 8+5 éves suliba jártál.

2015. febr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Annak, aki megkérdezi kedvesen, hogy te hogyhogy egy évvel később érettségizel? És mondjuk már idős, és emiatt nem tudja, hogy már ilyet is kitaláltak, annak mindig szívesen elmagyarázom.


De a huszonéveseknek, akiknek biztos, hogy voltak olyan osztálytársai nyolcadikban, akik 5 éves gimit jelöltek meg, és rám támad, hogy én mekkora hülye vagyok, amiért megbuktam, biztos nem tanulok egy betűt se, annak nem tudom kedvesen elmagyarázni, hogy ilyen is létezik. Egy az, hogy tudnia kéne, a másik meg az, hogy normálisan is lehet velem beszélni...

2015. febr. 7. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de én éppen fordítva látom. Ha valaki azt mondja, hogy 17 éves és most fog érettségizni, akkor megkérdezik, hogy az meg hogy a fenébe lehetséges.
2015. febr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem van egy ismerősöm, aki 97-ben született, idén érettségizik, 4 évfolyamosra jár, és akkor lesz 18 amikor a matek írásbeli lesz :D Szóval én tudom, hogy van olyan.:)
2015. febr. 7. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!