Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akit megcsaltak, mi volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit megcsaltak, mi volt az első gondolata és reakciója a helyzetről?

Figyelt kérdés

2013. szept. 19. 01:30
1 2
 1/14 Frigg ***** válasza:
100%

Szakítás után derült ki. Addig a pontig nagyon szenvedtem, minden nap sírtam, nem tudtam enni, fogytam, minden bajom volt. Viszont ahogy kiderült, szinte minden fájdalmat elsöpört, és csak jó nagy düh maradt utána. Segített túllépni az egészen.


23/N

2013. szept. 19. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Kb ez magamban: Hah, dögölj meg te paraszt!


Nem éltünk együtt, így egyszerű volt többet nem találkozni vele, meg lerázni, ezt is tettem rögtön. Utána egyik szombat reggel még hívogatott, aztán írt, hogy de miért nem veszem fel, én meg küldtem neki egy smst, hogy azért, mert épp ágyban voltam egy pasival és jobb dolgom is volt, mint telefonálgatni. Még neki állt feljebb. Azóta nem beszéltünk. :)

2013. szept. 19. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
2-es vagyok, ja és kifejtve a neki állt feljebbet: volt pofája azt mondani, hogy ő mostantól úgy kell tegyen, mintha nem ismerne, mert LEÉGETEM azzal, hogy csak így mással vagyok. LOL. Mondtam menjen a búsba, nehogy már én érezzem rosszul magam, hogy mert túl léptem rajta. Egy közösségi oldalon akart felvenni ismerősnek pár évvel később, de elutasítottam. Ekkora barom nekem nem kell ismerősnek.
2013. szept. 19. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én totális ürességet éreztem magamban, nem bírtam elviselni az emberek jelenlétét, egyedül akartam lenni a gondolataimmal. Értelmetlenné vált minden jó és rossz dolog az életemben. Első reakcióm azt hiszem az volt, hogy összeroppantottam a kezemben lévő poharat és szó nélkül otthagytam a társaságot, akikkel beszélgettem, iszogattam.
2013. szept. 19. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Frigg, én sose csalnálak meg.


Odin



A kérdésre válaszolva: szerintem még nem csaltak meg, de abban a helyzetben valószínűleg magamat hibáztatnám.

2013. szept. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több tényezös volt:


-az én párom/kapcsolatom sem jobb semmivel az átlagnál. Ez fájt a legjobban. A mennyekböl vissza esni a földre.

-Miért? Mit kellett volna maskeppen tennem? Erre a mai napig nem találtam választ.

-(lehet csunya, hogy leirom, de ez az erzes volt/van bennem: hogyan bosszuljam meg?)

2013. szept. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy ezt mivel érdemeltem ki.... aztán ott is hagytam a férjemet, aki meg szegény nagyon rácseszett, mert akkor nem dolgozott, a szeretőjéhez meg nem tudott költözni
2013. szept. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én rájöttem, hogy megcsalnak, mert olyan h**ye volt, hogy olyan bizonyítékot hagyott maga után, amit bárki megláthatott volna. Nem turkáltam sehol.


Rákérdeztem, és csak nézett nagy szemekkel, hogy miről beszélek. Aztán megkértem, hogy ha 3 év együttélés után már csak arra képes, hogy megcsaljon, akkor legalább legyen őszinte. Ekkor bevallotta, hogy igen, van valakije. A miértre azt válaszolta, hogy "mert teljesen olyan, mint én".


Megkérdeztem, mikor akar elköltözni, meg hogy esetleg szakíthatott volna velem a viszony előtt, és akkor nem csalt volna meg. Nagyon finoman megfogalmazta azt, hogy azért maradt velem, mert nem akart addig lépni, amíg a másik csajjal nem lesz biztos, és különben is: hova költözött volna?


Nem volt bölcs döntés mindezt este 11kor hozzámvágni, mert a sporttáskájába összepakoltam a legfontosabb cuccait és kiraktam a lakásból. Menjen ahova akar.


24L

2013. szept. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Az első reakcióm a hisztérikus sírás, zokogás és ordítás volt. Órákon keresztül sikítottam, hogy miért, hogyan tudtál utána még hozzám érni, hogyan tudtál megcsókolni, mikor tudtad, hogy máshoz is hozzá nyúltál. Szorítottam, kapaszkodtm bele, a ruháiba és csak sírtam, ordítottam, szédültem, a számat, a bőrömet téptem, hogy rajtam van a mocska, aztán egyszer csak megszűnt a hiszti és ezzel együtt minden, minden üres lett, kivéve a bőröndje, mert az éppen ezek után telt meg.
2013. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Amikor éjjel beleolvastam a telefonjába, és kiderült, h mindennap 4-kor találkozik egy csajjal a szokott helyen, az első reakcióm az volt, hogy a kvaanyád, persze túlórázol. Dühös lettem annyira, hogy a gutaütés kerülgetett, de nem keltettem fel. Megbeszélni nem sikerült vele semmit, mert nem volt őszinte. Össze-vissza kamuzott mindenféle marhaságot zavarodottan. És mivel utána sem tette meg amit kértem tőle, könyörögtem, hogy jöjjön haza időben a munkahelyéről, ő tök természetesen mindennap éjfélig "dolgozott" ezért végül kidobtam.
2013. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!