Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért az az első gondolata...

Miért az az első gondolata sok embernek Amerikáról, hogy ott csak hülye és hájas emberek laknak?

Figyelt kérdés

Kicsit zavar a dolog, mert söpörhetnék Magyarországon is, ugyanis a lakosság több mint fele elhízott vagy túlsúlyos, és s gyerekekben is egyre szokatlanabb a soványka, inkább jó kis pocakot meg tokát cipelnek már ők is. Nem is kell statisztikákat nézni elég kimenni az utcára, mennyi kövér ember van.

Szóval kicsit elavult már ez, hogy egy olyan országban röhögnek az emberek, meg nézik le a "dagadt" amerikaiakat, ahol 4-5%-al vagyunk csak mögöttük..


2009. aug. 19. 00:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, kinn vagyok Kanadában és itt sem kevés a kövér ember. Meg senki sem tud főzni, mindenki csak mirelit meg előre elkészitett kajákat melegit fel a sütőben aztán ennyi! Ja és takaritani itt luxus a házakban!
2009. aug. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Angliában is a túl súlyos emberek vannak fölényben szintén a mirelit,készételektől..meg minden hétvégén étterembe járnak ebédelni,vacsorázni..
2009. aug. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
36%
Miért zavar ez téged?Én kifejezetten utálom Amerikát,az undorító politikáját,polgárainak pökhendiségét,más országok ügyébe belepiszkálását.Úgyhogy engem nem zavar mit gondolnak róla.
2009. aug. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Mert nagyrészt így van.
2009. aug. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem meg hülyeség általánosítani. Vannak olyan ostoba magyar ismerőseim, hogy az már fáj, és nagyon jófej amerikai barátaim is. Ez nem attól függ, hogyki melyik országban lakik.
2009. aug. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
45%

bocsi, de kinek az az első gondolata Amerikáról?


kérdezd már meg a környezetedet, hogy mi jut eszükbe amerikáról és rá fogsz jönni, hogy a kérdésednek semmi alapja nincs.

2009. aug. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Például azért mert elég nevetséges, hogy egy olyan országban dagadtozzák őket, ahol szintén sok a dagad, arányaiban csak 4-5% al kevesebb, mint Amerikában. Ez kábé olyan, mintha hihetetlen ronda ember röhögne egy másik rondán, hogy na de szarul néz ki. Mintha nem vennék észre, hogy bizony nem amerikai dolog a kövérség, már mi is nagyon szépen felzárkóztunk.
2009. aug. 19. 03:02
 8/21 A kérdező kommentje:
dagadt*
2009. aug. 19. 03:03
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
Hát figyelj, én az 52 kilómmal igenis röhöghetek az amerikaiakon, akik valóban elég kövérek, már ne haragudj. Gondolom egy túlsúlyos magyar nem fogja szidni őket, hogy milyen kövérek, ez világos. De akkor nem értem mi is itt a gond?
2009. aug. 19. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%

00.55-ös!

Utálhatod, de előbb a saját házad táján nézz körül, nézd meg a mi politikánkat, ja meg úgyhiszem nem ők vannak a béka pi..ája alatt. A válaszod alapján elég csőlátású egy ember vagy...

Aki meg azt mondja, hogy sok ott az elhízott ember, az ne felejtse el, hogy csak New York akkora mint Magyarország, és az csak 1 város. Nyilván egy nagy országban mindenfajta emberből több van. Kicsit gondolkodni kellene, csak ez annyira tipikus magyar mentalitás, hogy mindenki hülye, mi vagyunk a királyok, aztán magunkra kellene csak nézni.

2009. aug. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!