Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan fogadjátok el, hogy...

Ti hogyan fogadjátok el, hogy az időt nem lehet visszaforgatni, és ami megtörtént azt már nem lehet megismételni, amit elszalasztottunk, nem lehet újra megélni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kicsit filozofikus, de ti mégis hogyan tudjátok legyőzni a szomorúságot, mikor visszagondoltok a "régi szép időkre", amik véget értek, vagy épp azokra a dolgokra, amiket elszalasztottatok, pedig nem szabadott volna?
2015. febr. 7. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem így lenne az csak tovább rontana a dolgokon.
2015. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az idő sok mindent megszépít, a "régi szép idők" sem voltak olyan szépek, csak mára a szép maradt meg belőle. Egyébként én arra törekszem, hogy minden napon szép legyen, ez vagy sikerül vagy nem. Amit elszúrtam, abból peig igyekszem levonni a tanulságot, hogy többet ne forduljon elő.
2015. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%

Én megtehetem. Jó buli.


Üdv: Isten

2015. febr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokat gondolkozok ezen mostanában. A gyerekkori barátaim, akiket elvesztettem, annyira jó lenne visszakapni. Egyik reggel a buszon sírtam is e miatt. Bármit megtennék, hogy visszapörgessem az időt oda, amikor elkezdtem úgymond lesz*rni őket...
2015. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát pont úgy, hogy nem lehet. Egy ideig, jó ideig nagyon szarul érzem/éreztem magam emiatt aztán ennyi.
2015. febr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem agyalok ezen, örülök a jelennek, és kiélvezem a most jó pillanatait :)
2015. febr. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rengeteget agyalok rajta, hogy "mi lett volna, ha...". Így a múltból táplálkozom: egy hamis jó érzetet teremtek ezáltal magamnak, mert már nem lehet velem az, akit nagyon megkedveltem. Ez van.
2015. febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy a bolygoknak is van keringesi idejuk, hogy helyzetek, lehetosegek, erzesek, ratalalasok ujra megtortennek.
2021. febr. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak élem a jelent. Sok ideig csináltam azt, hogy folyton a múlton gondolkodtam azta rájottem, hogy ahelyett a sok idő helyett amit elszúrok a "mi lett volna ha..." gondolatokkal ahelyett élhetnék is
2022. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!