Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan képzeltétek el az...

Ti hogyan képzeltétek el az első csókot? Vagy ha már megtörtént hogyan? :

Figyelt kérdés

Mármint egy kerek kis történetre lennék kíváncsi, de ha nem az akkor az sem gond. :D

Nemet és kort légyszi írjatok


2015. febr. 3. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én úgy képzeltem el az első csókot, hogy a lánnyal valami romantikus helyen pl.: parkban ülök egy padon és egy adott pillanatban megcsókolom.


A valóságban teljesen másképp történt. Hazakísértem a lányt és épp az elbúcsúzásnál tartottunk amikor megszólalt a telefonom, felvettem, közben a lány egy adott pillanatban megcsókolt :) Én meg gyorsan viszonoztam.

2015. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok F/28
2015. febr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:) köszi a választ
2015. febr. 3. 16:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Én úgy képzelem el hogy beszélgetek vele ,majd megvárom a legjobb pillantót és nosza rajta jó katona:MOST!!!
2015. febr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Férfi 21 és a legjobb spontán,csak úgy"sodródj" lesz ami lesz

Mac pofon.

2015. febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ádám és Éva halásztak, de Éva belefulladt a folyóba Ádám meg mesterségesen lélegeztette.
2015. febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
micsoda válaszok......:D xd köszi
2015. febr. 3. 17:28
 8/11 anonim ***** válasza:

16 voltam, a tipikus romantikus csók terve volt az akkori nagy ő-vel - na azzal a sráccal sose jöttem össze.

A barátnőm egyik haverja rendezett házibulit, tulajdonképpen nem volt az esetem - de nem volt azért rossz -, akkor csak kerülgettük egymást, aztán a következő buliban náluk aludtunk, azaz barátnőimmel hárman egy ágyban nyomorogtunk :)

Reggel történt meg a dolog amikor ketten maradtunk, hát leginkább a dohány íze maradt meg belőle... akkoriban kezdtem néha cigizgetni, de talán életemben 1 dobozzal se szívtam el még. A kora reggeli nikotiníz első csókként.. hát nem volt a legjobb. A többire annyira nem is emlékszem, nem csókolt lényegében rosszul - később több emlékezetes Drakula gróffal is találkoztam - de a bagó minden emléket vitt.

29N

2015. febr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Azt képzeltem hogy romantikus pillanatban a barátnő jelöltemmel.. Hát a pia máshogy, és mással kívánta. :D
2015. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem életem elsője egy tanyasi bulin volt, részegen a disznóólak előtt XD


De nem bántam meg, inkább vicces volt. :) A csajt se az előtt, se azóta nem láttam. Hát, nem így képzeltem el az elsőt, de néha a pia tényleg másképp rendezi.


Egyébként az igazi barátnőimmel sokkal jobban alakult az első csók, erre külön ügyeltem később. Volt folyópart mellett a holdfényben is már stb. 25f

2015. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!