Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen olyan szakmák vannak,...

Milyen olyan szakmák vannak, amivel viszonlag jól lehet keresni, és a lehető legkevesebb buta emberrel kell kapcsolatba kerülnöm?

Figyelt kérdés

A kapcsolat alatt azt értem, mint például orvos-beteg kapcsolat. Tesiből és énekből nem vagyok jó, a matek és az angol nagyon jól megy. Nagyon fel tudom magam idegesíteni az emberi butaságon, bár nem hiszem, hogy van olyan szakma, amivel el lehetne kerülni.

16/L


2015. febr. 7. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát maximum ha elvonulsz kutatni egy laborba vagy valami lakatlan területre. Az emberi butaságon kár idegeskedni, mert csak magadnak ártasz vele, nekik meg úgyis mindegy. Mondjuk ha nem vagy valami toleráns típus, akkor nem egyszerű.
2015. febr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen nem létezik. Minden szakmában emberekkel kell együtt dolgoznod, és garantált, hogy lesz köztük buta, mégha csak egy maréknyi, akkor is.
2015. febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!