Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek belemenjek kapcsol...

Szerintetek belemenjek kapcsolatba így egy iszonyatosan taszító lánnyal, ha a szex részemről kizárt?

Figyelt kérdés
Valamiért csak az olyan lányok mondanak rám igent, akikre senki más nem mondana igent és én sem, borzalmasan kövérek, igénytelenek és csúnyák is és észben sincsenek a toppon. Magam nem tartom csúnyának és diplomás vagyok és törekvő de valamiért úgy látszik taszító vagyok a szép lányok számára. A lényeg, hogy szerintetek belemenjek így egy kapcsolatba, hogy például a szex az ki van zárva részemről, egyszerűen fizikailag nem lenne részemről lehetséges?

2014. máj. 2. 19:16
1 2 3 4 5
 1/44 anonim válasza:
100%

szerinted?


Jöjjön már egy troll, könyörgöm!

2014. máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Szerinted? ...
2014. máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz vele csinálni amúgy, ha szex kizárva és teljesen taszít?
2014. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
Ne legyél ennyire elkeseredett.... ráadásul mi értelme így? Majd dugdosod az ismerőseid elől is? És mi a helyzet a kis szerény normál átlag lányokkal?
2014. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
sakkoznak, nem logikus? de kérdező, legyél te a feketével, illik hozzád, olyan sötét ez a kérdés...
2014. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
5ös ez $z@r :P am nem olyan egyszerű a kérdés, mert itt az egyedüllét vs. nem egyedüllét a fő problematika, mert más lány nem mond igent soha nekem, csak amelyik taszító testileg kb mindenkinek, így nem tudok mit csinálni, ha egyszer ebből válogathatok, max maradhatok egyedül, a szex kizárt, inkább csak az érdekelne hogy egy ilyen kapcsolat vagy az egyedüllét jobb szerintetek? Tapasztalat?
2014. máj. 2. 19:22
 7/44 A kérdező kommentje:
3as amúgy is egy kapcsolat mióta csak a szexről szól?
2014. máj. 2. 19:22
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Az egyedüllét biztos jobb, mint egy olyannal, aki taszít.
2014. máj. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
csak testileg, biológiailag taszít, a mentális képességeinek hiányát még el is tudnám fogadni
2014. máj. 2. 19:30
 10/44 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz vele szexet, akkor neked csak egy barátra van szükséged, hogy ne legyél mindig egyedül.
2014. máj. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!