Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon elegem van! Van egy...

Nagyon elegem van! Van egy tesi tanárunk akit nagyon kedvelünk de elegünk lett abból hogy senkivel nem foglalkozik csak két lánnyal Titeket ez idegesíteni? több lent

Figyelt kérdés
na szóval nem foglalkozik velünk csak a két kedvencével . meg ma is ilyen játék óra volt és a lányok dobhattak diszkoszt és tanárbácsi azokat nem is figyelte akik nem tudnak dobni csak a két lányt. ENGEM IS AZ OSZTÁLYTÁRSAM TANÍT DISZKOSZT DOBNI. Na és ezért felháborodtunk meg azért is hogy a tanár azért nem szól az egyik lánynak hogy kisajátítja a diszkoszt és mást azzal nem tud dobni. na szóval ezért felhábordtunk és még óra végén a tanár mondja nekünk:ez a sértődés nem áll jól
2014. jún. 2. 19:31
 1/2 anonim válasza:
Nekem is van egy ilyen bajom. És engem nagyon idegesít
2014. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?:) Gondolom még általános iskolás. Ott nekem is voltak ilyen problémáim, de ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni, maximum egy őszintébb pillanatban megemlíteni, hogy ez nektek rosszul esik.


Amúgy hidd el, a középsuliban örülni fogsz neki, ha a tanár nem szúr ki titeket, másokkal foglalkozik, ti meg ellehettek ahogy akartok :D

2014. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!