Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet valami oka, vagy visszav...

Lehet valami oka, vagy visszavezethető valamire, ha a kék szemű férfiakkal szemben bizalmatlan vagyok?

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 00:37
 1/4 anonim válasza:

Ezoterikus háttere lehet, talán valamelyik rokonod vagy ősöd, barátod kék szemű volt, és okot adott arra, hogy bizalmatlan légy vele, esetleg ki is használt téged, emlékezz vissza a gyerekkorodra, talán ha eszedbe jut, hogy valójában miért is tartasz a kék szempártól már később nem fogsz.

De persze az is lehet, hogy azért vagy bizalmatlan a kék szemű emberekkel, mert ők ritkábbak. Számodra fontos az, hogy az illető aki közel áll hozzád a szemébe nézhess, és mivel a kék a barna szemszín mellett csak 25%-os dominanciát mutat elképzelhető, hogy számodra ez is a bizalmatlanság forrása, úgy érezheted, hogy ők sokkal képtelenebbek arra, hogy megbízhass bennük. Ellentétben a barna szempárral akik mellett a biológiai folyamatok során is igencsak alulmaradnak dominanciát tekintve.

2015. febr. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak nem elbivolunk a szepsegunkkel? :P
2015. febr. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! Elgondolkodtam azon, amit írtál, és valóban volt olyan, akiben bíztam, de kiderült hogy nem kellett volna. Talán emiatt van.
2015. febr. 9. 09:46
 4/4 anonim ***** válasza:
A kék szem ritka, különleges, és nagyon szép. Félsz tán?
2015. febr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!