Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez hiba? Visszavezethető...

Ez hiba? Visszavezethető gyermekkorra?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az éjszakát, a csendet a kihaltságot, de mindig beleképzelek egy másik világot vagy világokat szereplőkkel, tulajdonságaikkal az ő személyes történetükkel így igazából nem kihalt. Történetek az éjszaka torzszülötteinek harcairól. A sötétet és a csendet szeretem nagyon a szobám is elég sötét amikor pedig sétálok egyet éjjel amikor már minden elcsendesült a lelki békém teljesen a helyére áll. A zenék amiket csinálok szintén ezt a hangulatot tükrözik de amit hallgatok az átlagos. A fotókon is ezekben a sötét visszahúzódó témákban találom meg a szépséget. Valójában a szüleim folyamatosan nagyon csúnyán veszekedtek és akkor azt éreztem hogy legszívesebben elmenekülnék. És most jutott eszembe hogy lehetséges hogy valójában ez a menekülés formája. Viszont akkor ez nem egészséges személyiséget türköz. Vagy ez nem reakció? De hát a személyiségfejlődés gyakorlatilag reakciók sorozata...

2014. máj. 6. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond vele, csupan izles kerdese, meg mindenkinek van valami "dilije".

En pl. eveken keresztul ki voltam kozositve ezert mindig olyanokat kepzeltem el hogy megyek valahova egy nagy csapatnyi barattal akikkel nagyon joban vagyunk es hulyeskedunk, nevetgelunk, beszelgetunk.

Ez evekkel ezelott volt, de meg most is szoktam ilyen barati tarsasagot elkepzelni, csak nem magammal hanem random kitalalt karakterekkel, vagy azt hogy beszelgetek valakivel, es mikozben erre gondolok meg ha olyan helyen vagyok ahol nem lat senki akkor meg olyan arcokat is vagok amiket a szereplok.


Szerintem nincs baj az ilyen dolgokkal amig nem hatraltatnak valamiben vagy nem zavarnak teged.

2014. máj. 13. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
most beszéltem egy ismerősömmel az erőmerítésről hogy honnan lehet erőt meríteni és azt mondta hogy a világban van egy sarok számára ahova vissza tud húzódni ha nagy a gáz, és (amúgy nem vagyok a toppon) mondta hogy találjam meg én is azt ami nekem ilyen. és szerintem nekem ez az ahova visszahúzódok, menekülök vagy elmerülök ha éppen várok a sorszámra a postán :)
2014. máj. 13. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!