Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak én vagyok ilyen bizalmatl...

Csak én vagyok ilyen bizalmatlan? (diákmunka)

Figyelt kérdés
Kasszázni hívtak az egyik pláza nagy és eléggé forgalmas üzletébe. A betanítás jól ment és tetszett is a munka. Másnap azt akarták, hogy egyedül dolgozzak, viszont úgy kellett volna elkezdenem kasszázni, hogy azt sem tudtam mennyi pénz van benne. Nem lettem volna ott egész nap, tehát a kasszazárást sem én csináltam volna. Nem mertem elvállalni, mert hiába kapok egy kódot amivel ki és belépek, attól még nem tudom, hogy mennyi váltópénz kaptam és a végén mennyivel zárnak. Kértem őket, hogy írjunk egy pappírt, hogy mennyi pénzzel indítok és a végén mennyi pénzt adok le. És azt aláírtam volna, mert akkor azért tudnám vállalni a felelősséget. És h hiány van, akkor vállalom, hogy levonják a béremből, de így, hogy azt sem tudom mennyi pénzzel dolgozom. De a kérésemet elutasították én meg így nem mertem vállalni. Ti mit gondoltok erről?
2014. máj. 30. 18:29
 1/5 A kérdező kommentje:
mármint papírt (javítottam)
2014. máj. 30. 18:30
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt feltételt ajánlottál, ne hibáztasd magad emiatt.
2014. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Okos vagy, én is átverés szagot érzek. Ennyi erővel nevetve rád verhettek volna bármekkora hiányt és bizonyítani meg nem tudtad volna. Majd lesz más.
2014. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem, hogy adódik valami más lehetőség.
2014. máj. 30. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

tuti átverés ne rágd magad helyesen cselekedtél át akartak verni az annyira biztos mint most az hogy írok.


arra spekuláltak hogy fiatal diák vagy és majd jól átverhetnek szégyen...több ilyen okos fiatal kéne :)

2014. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!