Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ráírjak a srácra?

Szerintetek ráírjak a srácra?

Figyelt kérdés

Na, szóval... Még tavasszal néztem meg egyik unokatesóm "kisfilmjét", amit a haverjaival csinált és van benne egy srác aki nagyon megtetszett. Sosem találkoztunk, főleg, hogy unokatesóm megtiltotta a barátainak hogy kikezdjenek velem. Nemrég kitett egy képet a barátnőjével (aki mellesleg ugyanabban a hónapban és napon született, mint én :p), de már nincs kitéve hogy együtt lennének & a kép is eltűnt. Nem tudom eldönteni, hogy most akkor szingli-e, mert eléggé titkosítja a dolgait a nem ismerőseinek, az utolsó posztja asszem márciusi amit én is láthatok. Úgy nem akarok ráírni, hogy (lehet) van barátnője... :/

Ő 22-23 körül lehet, max 25, én 17 leszek nyáron. Nem sok a korkülönbség? :)


2015. febr. 9. 17:54
 1/1 csacsi00 válasza:
Persze
2015. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!