Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ráírjak a srácra?

Ráírjak a srácra?

Figyelt kérdés

Egy fiúval ismerkedtem meg az egyik bulin. Nagyon értelmes srác volt, így gondoltam nem lesz az, hogy ha elkéri az elérhetőségemet facebook-on, nem ír rám. De így van már 2 napja. Valami megfogott benne, de nagyon, nem olyan mint a többi eset, hogy "ha nem ír, nem ír". Ő eléggé illemtudó, ebből következtetek, hogy párkapcsolati szinten is maradi lehet, hogy a férfi kezdeményez.


Szerintetek?



2014. szept. 8. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy? 14?
2014. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha erdekelned Ő írna rád!
2014. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

utolsó: igen, eddig ez tartott vissza..

én 20 vagyok ő meg 27

2014. szept. 8. 19:24
 4/10 anonim válasza:
Lehet csak túl büszke és elvárja, hogy te kedveskedjél neki először. Írj rá!
2014. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A bulin randira hívott engem és abban maradtunk, hogy facebookon ír nekem, addig gondolkodjak el rajta.
2014. szept. 8. 19:29
 6/10 anonim válasza:
Mit veszthetsz vele, ha ráírsz? Szinte semmit. Legfeljebb egy picit az önbecsülésedből. Dönts, megér-e ennyit.
2014. szept. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

2 dologra gondolok. 1. Látta rajtad, hogy bejön nálad. ezért kivár, hogy még jobban vágyakozzál utána, és ha ráírsz akkor tutira nyert ügye van.


2. Nem írt rád, mert átgondolta, és mégsem akar tőled semmit. Viszont ha te úgy döntesz, hogy ráírsz, akkor viszont lehet él a lehetőséggel. De ez esetben nem feltétlen gondolja komolyan a dolgot.


Remélem tudtam segíteni.

2014. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat, főleg az utolsónak! :)
2014. szept. 8. 23:19
 9/10 anonim ***** válasza:

Gondold meg jól! És csak okosan! ;)

Minden jót!

2014. szept. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Írj rá!!!;)
2014. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!