Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem szeretem annyira a...

Miért nem szeretem annyira a városi embereket? (lent)

Figyelt kérdés
Lehet ciki,lehet nem de én falusi lány vagyok.Nem kell rögtön a disznókra vagy a koszos állatokra gondolni csak egy falun lakom ahol senkit sem érdekel kinek milyen iphone-ja van a másiknak.Budapestre járok suliba a VII.kerületbe szeptember óta és bekerültem egy olyan osztályba ahol szinte csak pesti gyerekek vannak.Kicsit már unom hogy minden nap azt hallgatom hogy kinek milyen nike cipője van meg kinek milyen többszáz ezres telefonja van ja és akinek csak 50-60 like van a profilképjén az már egy senki.Minden nap azt látom hogy az arcukba nyomják azt a telefont és 100 képet csinálnak magukról és ha sikerül a 700-800 like akkor már az illető már celeb..Nem is lenne baj ezzel csak ha már jön egy olyan lány/fiú aki nem olyan mint ők akkor lenézik(engem is)..nekem nincs 40 ezres cipőm de azért igényesen öltözködöm és is..ahol én lakom(a régi suliban) nem drága dolgokról beszélgettünk hanem hogy nyáron hova megy bográcsolni vagy hogy hol sátrazunk..és mikor jövök haza ebbe a "koszos faluba" annyira örülök hogy vége a napnak és hogy itt lehetek..Szerintetek váltsak sulit ezek miatt? Mert hát beilleszkedni sem sikerült ez miatt..(És nem akarok megbántani ezekkel senkit mert tudom hogy nem minden városi ilyen) 15/L

2015. febr. 11. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.


Csak jó szándékból írom, miért nem maradsz akkor egy ilyen "falusi" iskolában? A mostani iskolatársaidat nem neveli az anyja-apja, csak pénzeli, borzasztó ingerszegény és szánalmas ez a környezet.

2015. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én meg falusi férfi vagyok, és nem szeretem, ha valaki előítéletes.

Hidd el, faluhelyen is vannak, akik azzal menőznek, hogy hány lájk van a profilképükön, meg milyen telójuk van.

Ez nem lakóhely függvénye, ezek tipikusan a felszínes, újgazdag sznobok.

Én a helyedben elgondolkodnék az iskolaváltáson, elvégre nem mindegy, hogy milyen közegben kell lenned 18-19 éves korodig. Nem mindenhol ilyenek ám az emberek. :-)

2015. febr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!