Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért szeretem meg ilyen...

Miért szeretem meg ilyen hamar az embereket?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva nem szeretem ezt a tulajdonságom, ha tehetném változtatnék rajta. Mindig is társaságkedvelő voltam, de újfent beszélgettem egy fiúval,csupán egy hónapig , nekem megtetszett aztán megbántott és azóta nem beszélünk. Nagy hülyeség, de elég rosszul esett és nem volt könnyű túllépni ezen az egészen. Pár hete beszélgetek egy másik fiúval, elég jól összebarátkoztunk és nekem elég rég volt már olyan időszakom, mikor nem tetszett egy fiú sem valamilyen szinten. Most is kezdem úgy érezni ennél a fiúnál, hogy megkedveltem. De igyekszem magam visszafogni és nem rá gondolni mert sejtem hogy ebből semmi nem lesz, és csak egy futó ismerős. Nem akarok úgy járni mint az előzővel. Szóval főleg fiúkat szeretek meg nagyon hamar és elég ragaszkodóvá válok velük szemben. De nem vagyok tapadós, sem nyomulós! Ezeket az érzéseket többnyire magamban tartom a megfelelő pillanatig. Nem tudom miért vagyok ilyen, de egy egy kedves szótól már az egekben járok néha.. ez nagyon rossz tulajdonságom?
2014. jún. 18. 20:25
 1/5 A kérdező kommentje:
15/L (mindjárt 16)
2014. jún. 18. 20:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, csupán egy lelki társra vágysz. Szerintem ez teljesen normális dolog, úgyhogy nyugi. 15/F
2014. jún. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:) köszi
2014. jún. 18. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Az jó, ha megszereted. Csak légy észnél, és ne hagyd magad kihasználni.
2014. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt nem hagyom, csak ilyenkor sértődékenyebb vagyok főleg ha olyat mondanak ami valójában nem volna bántó egy másik embertől, csak tőle épp nem vártam (akit megszeretek) és ebből kifolyólag ért már némi csalódás

köszi neked is!

2014. jún. 19. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!