Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar ez az...

Titeket nem zavar ez az undorító, összevérzett arcú "szabaduljon meg a ráncoktól" reklám?

Figyelt kérdés
Engem igen, főleg amikor munka után, kajálás közben ülök le kicsit gyakorizni. A Google-nak meg hiába jelentem, tojik rá, ameddig pénze van belőle.
2015. febr. 11. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
A ráncokra nem is jó a módszer . A bőrt vízzel és élő szerves táplálékkal kell főként táplálni .
2015. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De zavar engem is, bár nekem már van egyfajta "reklámvakságom" :) Amúgy adblock? És nem lesznek zavaró reklámok (meg hasznosak sem)
2015. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fuuu én is kivagyok tőle, és egy csomó oldalon ott van.Nem értem hogy miért gondolják hogy egy vérző arcú nőt látva majd mindenki rohan ránctalanítani..
2015. febr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tölts le reklámszűrőt és kész.
2015. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Engem jobban zavar, amikor csigák mászkálnak a nő pofáján.

De a véres fejű bula sem semmi.

2015. febr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon zavar, de ezen az oldalon a reklámok többsége nagyon undorító valahogy. Otthoni gépemen van adblock, de nem mindig onnan gyakorizok, így nem tudom elkerülni. A véres fejű nő gusztustalan, de a csigás is hányinger; főleg, hogy még villódzik meg rángatózik is, hogy minél feltűnőbb legyen. Undorító. @_@
2015. febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én eddig direkt nem használtam adblockot, mert tudom, hogy az oldal reklámokból tartja fenn magát. De ezután fogok. Nem egy-két undorító reklámról van szó, hanem szinte csak olyanok. Kezdve az "edd ezt, és nem kell többé fogyókúráznod"-tól (ahol ott van valami undormány kinézetű valami) a véres fejű ribiig.

Azt gondoltam, a Google igényesebb a reklámjaival kapcsolatban. Tudom, hogy a reklám nem az övé, de jobban kéne ellenőrizni, hogy mi kerül ki a kezük közül.

2015. febr. 11. 12:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Én pont emiatt a reklám miatt szedtem le az adblockot meg jelentettem a reklámot :D
2015. febr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

?? milyen reklám? nekem nem jelent meg..

nekem mindig hitelek, meg menyasszonyos, meg babás jelenik meg (gondolom a gyakorin való böngészéseim miatt)

2015. febr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csak 1 szer láttam, de nem hittem el mait látok... De ezek szerint nem csak behaluztam.
2015. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!