Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar hogy Angelin...

Titeket nem zavar hogy Angelina Jolie már egyre kevesebbet eszik (a reklámok az oldalon)?

Figyelt kérdés

eddig durva diétát tartott aztán már olyanok voltak hogy egyre kevesebbet eszik (katt ide tudd meg a titkot) legközelebb vajon mi jön? Angelina Jolie már nem eszik tudd meg a titkot

Nem lesz ebből baja szegénynek?Nagyon lefogy vagy valami



2014. júl. 20. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak lelopták a képét és azzal hirdetnek, valójában semmi köze a hirdetőkhöz. Az ilyen kamu fogyis, mellnövelős stb. reklámokban mindig így csinálják.
2014. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar.

Reklámok meg nincsenek nálam.

2014. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szerintem is csak pénzhajhászat miatt van a neve és képe ott. De ezen felül sem izgatna, hogy mennyit eszik. Egyrészt nem vagyok se a rokona se a barátja, szóval felőlem fényevő is lehet, ő dolga. Másrészt ha bármilyen baja lenne, vagy tényleg aggódni kéne, tucat szakorvos és tanácsadó lebegné körül. Szóval nyugodtam alszom éjszaka.
2014. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem nálunk kosztol, így engem hidegen hagy, hogy eszik-e vagy sem.
2014. júl. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nemt'om, de nekem egészségesnek tűnik:

https://www.youtube.com/watch?v=we05tIhdJFU

2014. júl. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már tehet óta nem tudok emiatt aludni. Úgy aggódok szegény Angelina miatt. :)
2014. júl. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az hetek óta akart lenni. :)
2014. júl. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én múltkor láttam interjút az egyik (magyar) házi szakácsával, aki azt mondta, hogy Angelina mindent megeszik, amit elé rak. Szóval nem hiszem, hogy ő koplalna, biztos jó az anyagcserje meg jó géneket örökölt.

Pl, itt van 19 évesen:

[link]

Már akkor is ilyen vékony volt, úgyhogy szerintem p egyszerűen ilyen.

2014. júl. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!