Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kellett volna csinálnom...

Mit kellett volna csinálnom ebben a helyzetben? A nyugger a pénztárnál megvette az én áruimat szándékosan.

Figyelt kérdés

Állok a pennyben a sorban a pénztárnál. A vásárolni kívánt dolgaim a szalagon. Az elválasztót is használom,erre az elöttem lévő nyugdíjas hölgy fogja a kis elválasztót és odébb rakja. Úgy h az én árúimat vegye meg.

Szólok neki,h elnézést de azokat én venném meg. Erre még neki áll feljebb h menjek vissza én és hozzak másikat. Mit képzelek magamról nem látom h ő már fizet és ha már gyereklányként felcsináltattam magam,ahelyett hogy az iskolába lennék,legyen bennem ennyi kis tisztelet az idősebb iránt.

Erre ideges lettem és mondtam neki h semmi köze ahhoz h mennyi idősen vállalok gyereket,ha elfelejtett megvenni vmit,nem a másiktól kellene ellopni,vissza lehet meni magának is. Tisztelni meg egy ilyen bunkó vén k.urvát nem fogok,mert azt ki kell érdemelni.

Erre akik mögöttem voltak a sorban azok is elkezdtek engem szidni(idősebb ők és férfiak voltak),a pénztáros is összezavarodott az én áruimat már lehúzta a nyanyának.

Kérdezte h most akkor mi legyen,mondom semmi,nem veszek semmit akkor,és ott hagyta a szalagon mindent,még a kocsit is otthagytam és kimentem a boltból.


Igen,tudom hogy bunkó voltam. De ilyen pofátlan dolog még sose történt velem.

Nagyon nem volt kedvem még egyszer körözni a boltba,h megvegyem amit a mama elvásárolt tőlem,mögöttem tök sokan voltak,az utánnam lévő kocsija már jóformán a s.eggem be volt. 36 hetes terhesen elég nehéz lett volna vissza préselni magam amugy is.


25/N


2015. febr. 12. 11:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kifizettettem volna az egészet a nyanyával.
2015. febr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
én elvenni sem engedtem volna, de ha már lehúzták visszakérni és majd a mamika visszatakarodik a boltba és megveszi ő...ahhoz meg, hogy mikor vállalsz gyereket ahhoz semmi köze...
2015. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Nyakas simán kijárt volna neki .
2015. febr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
egy ilyen vén pitsának minden jár csak tisztelet nem...
2015. febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én is mondtam neki mikor elvette az elválasztót h azokat én akarom megvenni,de egyből neki állt velem kötekedni,még eki állt feljebb. Én meg ugye ideges lettem és mondtam én is dolgokat.


Elég égő volt mindenesetre,és még mindig olyan ideges vagyok eszembe jut.

2015. febr. 12. 11:34
 6/16 megadeth18 ***** válasza:
78%
25 vagy és az neki gyereklányként felcsináltatás? Ha 15 lennél én is ezt gondolnám, persze nem csórnám el a pénztárnál a dolgaidat, és hangosan nem említeném meg.
2015. febr. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én megvártam volna, amíg kifizeti, majd elkzdtem volna a saját kosaramba pakolni. Tök vicces lett volna :)

Bár nekem elég furcsának tűnik a történet, velem még soha nem fordult elő ilyesmi.

2015. febr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jó géneket örököltem és 16nál tényleg nem nézek ki többnek :)(ennek majd 40-50 évesen biztos örülni fogok) De akkor is,ilyen pofátlan dolgot ha fiatal vki ha idős nem csinálnak az emberek. Gondoltam én,és mégis.
2015. febr. 12. 11:41
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Fölrúgtam volna a vén büdösbogarat...
2015. febr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Részemről bunyó lett volna az biztos. Visszacibáltam volna azonnal amiket elvett. Ha ez túl gyorsan történt, és már lehúzták, megkerültem volna a nyanyát és belepakoltam volna a saját kosaramba. :-)
2015. febr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!