Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kellett volna csinálnom...

Mit kellett volna csinálnom ebben a helyzetben? A nyugger a pénztárnál megvette az én áruimat szándékosan.

Figyelt kérdés

Állok a pennyben a sorban a pénztárnál. A vásárolni kívánt dolgaim a szalagon. Az elválasztót is használom,erre az elöttem lévő nyugdíjas hölgy fogja a kis elválasztót és odébb rakja. Úgy h az én árúimat vegye meg.

Szólok neki,h elnézést de azokat én venném meg. Erre még neki áll feljebb h menjek vissza én és hozzak másikat. Mit képzelek magamról nem látom h ő már fizet és ha már gyereklányként felcsináltattam magam,ahelyett hogy az iskolába lennék,legyen bennem ennyi kis tisztelet az idősebb iránt.

Erre ideges lettem és mondtam neki h semmi köze ahhoz h mennyi idősen vállalok gyereket,ha elfelejtett megvenni vmit,nem a másiktól kellene ellopni,vissza lehet meni magának is. Tisztelni meg egy ilyen bunkó vén k.urvát nem fogok,mert azt ki kell érdemelni.

Erre akik mögöttem voltak a sorban azok is elkezdtek engem szidni(idősebb ők és férfiak voltak),a pénztáros is összezavarodott az én áruimat már lehúzta a nyanyának.

Kérdezte h most akkor mi legyen,mondom semmi,nem veszek semmit akkor,és ott hagyta a szalagon mindent,még a kocsit is otthagytam és kimentem a boltból.


Igen,tudom hogy bunkó voltam. De ilyen pofátlan dolog még sose történt velem.

Nagyon nem volt kedvem még egyszer körözni a boltba,h megvegyem amit a mama elvásárolt tőlem,mögöttem tök sokan voltak,az utánnam lévő kocsija már jóformán a s.eggem be volt. 36 hetes terhesen elég nehéz lett volna vissza préselni magam amugy is.


25/N


2015. febr. 12. 11:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tuti agyilag valami nincs rendben az öregnél. Ilyen nem csinál senki sem, még ha bunkó, akkor sem.


Egyébként én tuti nem azt mondtam volna, hogy azokat én akarom megvenni. Hanem, hogy azok az én áruim és lefogtam volna az elválasztót. Így a pénztáros és egyértelműen látja az öreg kavar.


Egyébként velem történt hasonló, hogy az előttem lévő elkezdte pakolgatni meg nézegetni az én cuccaimat. Mondtam is neki viccesen, hogy ha szeretné akkor nyugodtan kifizetheti. Mondjuk ő normális volt és nevetett rajta egyet és mondta, hogy nem is rossz ötlet, mert finomat lehetne belőle főzni :D

2015. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Lehet , hogy a néni elméje zavart volt, és nem "pofátlanságból csinálta"?! Volt egy idős rokonom akinek az elméje zavart volt , és ő is szokott néha nagyon fura dolgokat csinálni. E miatt többször került olyan helyzetbe , hogy pofátlannak,bunkónak nevezték.Ugyanis nem minden esetben lehet azonnal észrevenni, hogy valakinek pszichés problémája van.Volt olyan ,hogy pillanatra kihagyott az elméje, csinált valami"butaságot", de aztán eléggé logikusnak tűnő módon védte magát, amiből egy ismeretlen számára inkább az jöhetett le, hogy "milyen pofátlan".

Azért vannak jelek, amiből talán a legtöbb esetben észre lehet venni , hogy valakinek az elméje zavart.De hát nem lehetünk mindannyian pszichológusok, vagy pszichiáterek. Mindenesetre ezen tapasztalatok után, ha ilyen helyzetbe kerültem volna mint amibe kerültél, valószínű, hogy "ráhagytam volna" a nénire és bevásároltam volna újból.

2015. febr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
Sajna,ha már kölcsönösen beszólogattok egymásnak,nem lesz igazság,mert a mögötted állók már csak ezt látják,nem az előzményeket.Szóval csak nyugodtan,akkor azt fogják gondolni,neked volt igazad,nem annak,aki ordít.Szarul meg ne legyél,én is lepattantam volna mérgemben,mert még kárt okozok valakiben..ha vigasztal,az igazad tudatában álltál ki magadért.
2015. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 brokenbone ***** válasza:
bal, jobb, bal + bal horog
2015. máj. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem voltál bunkó, inkább nagyon is illedelmes voltál hogy nem csaptál nagyobb balhét, ami jogos lett volna.
2015. júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nem érdemes ezen ennyit gondolkodni, nem ér annyit a vén tata!
2018. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!