Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberekről akik szándékosan rombolják mások önértékelését?

Figyelt kérdés
Aki rombolja a környezetemben semmivel sem különb nálunk.Lehet hogy csak így próbálja növelni a saját egóját?

2013. szept. 28. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
ahogy írtad: nem különb így próbálja növelni a saját egóját... aztán pajd puffan egyet..
2013. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*majd
2013. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Írjatok még!
2013. szept. 28. 18:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon utálom az ilyeneket.
2013. szept. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért rombolja mások önértékelését, hogy uralkodhasson felettük. pl.: a családon belüli erőszak legtöbb esetben azzal kezdődik, hogy az egyik fél eléri a másiknál, hogy az semminek érezze magát, csak ez után jön a fizikai erőszak.
2013. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudod a válasz.A kérdésed sem egy kérdés,hanem egy téma,amihez bárki írhat véleményt,de nincs ezzel baj :)

Egyértelműen ezzel növelik az egójukat,sokszor tök alaptalanul vádolnak meg engem is,de olyan átlátszó az egész. :D Lehet látni,hogy csak önmagukat akarják megvédeni.

Van ilyen ismerősöm,aki semmihez sem ért igazából,nincs hobbija,semmiben sem jó igazán,nekem van néhány rossz tulajdonságom,és mindig csak ezekkel tud előjönni,mert másba nem köthet bele ,de ezzel bennem nem kelt semmilyen érzelmet,semmit,tök lényegtelen mert úgysem veszem komolyan,de ő igen,mert muszáj megvédenie magát.

Nekem nem rontja az önértékelésemet,inkább javítja,mert tudom hogy többet érek nála,és az csak megerősít ha mindig ugyanazt tudja csak mondani. :)

2013. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát én már rájöttem a válaszra :)

az első jelző, ami eszembe jut, az, hogy rosszindulatból csinálják. mert szándékosan ártani akarnak a szavakkal. viszont a rosszindulatú ember tele van méreggel, olyan méreggel, amit másnak kevernek, de maguk isznak meg :)

aztán van, akinek nincs önértékelése, sőt, súlyos önbizalomhiánya van, és csak a saját szánalmas kis szintjére akar rántani téged, mikor megbánt.

aztán vannak az utálatosak, akik eleve ingerültek a világgal szemben. (ők sem boldogok az biztos)

-----------------------------------------------

szerintem érzelmileg sérült, aki más önértékelését próbálja rongálni. a legjobb, ha az ember nagyon szereti önmagát, és lepereg a szenyóság... és felismeri a másik rossz szándékát, és magában lesajnálja, de kifelé csak ennyit mond a kritikára (jó cinikusan, de kiröhögve a másikat): "hát ha te mondod..." :)

2013. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az önértékelés azt jelenti, ahogy te önmagadat értékeled. Nem kéne, hogy ez mások pillanatnyi véleményétől függjön. Önértékelést rombolni nem lehet, ha te tisztában vagy az értékeiddel, akkor egy akárki mondhatja, hogy te mennyire csúnya, ostoba, gonosz, vagy akármilyen vagy, ez nem fogja megváltoztatni a magadról alkotott képet, ha csak egy kis önismerettel rendelkezel. Nem mindenkinek számít ám a véleménye, érdemes kiválasztani azokat az embereket, amiket tisztelsz és valamilyen szempontból példaként tudsz magad elé állítani és elég, ha az ő véleményükre hallgatsz, a többieket le kell szarni. Pl az itteni válaszok nagy részét is, hiszen mit számít egy maréknyi idegen véleménye? ;)
2013. szept. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!