Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől viselkedek így mostanában?

Mitől viselkedek így mostanában?

Figyelt kérdés
Anyukám nagyon stresszes a munkája miatt és általában rajtam tölti ki amivel eddig nem is volt probléma de mostanában mikor szid valahogy nem tudok lesütött szemmel ülni. A múltkor például ökölbe szorított kézzel álltam és röhögtem mint egy pszihopata....nem értem mitől jött rám de egyre többször van így még néha a suliban is mikor rámszólnak valamiért. Nem örülök mert olyan mintha bolond lennék. Mit tehetnék ez ellen?

2015. febr. 12. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
olvasva a kérdésed, van egy érzésem: néha egyedül kéne lenned.. naponta fél órát, vagy egy órát... Akkor csak magad vagy, nem szól be senki, nem szól rád senki, nem kell senkinek megfelelni - nagyon-nagyon pihentető! próbáld meg, lehet, hogy besokalltál a sok megfeleléstől. Ne gépezz, egy kis papírra rajzolgass, irkálj, csak úgy, ami jön (nem kell senkinek megfelelni ebben sem, bambulj, bámészkodj... ha otthon nincs erre lehetőség egy parkban, fák közt.. Erőt ad, és ha beszólnak, rád szólnak egy nyugalommal hallgatod és ha igaz nyugodtan megbeszélhetitek, vagy "oké, rendben" elintézed ennyivel.
2015. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi csak sajnos nem engednek ki a házból a városba még a parkba sem :\ de lehet igazad lesz és a füles társaságában elvonulok kicsit :)
2015. febr. 12. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
kérdező am, ha a parkba nem engednek ki egyedül ott bajok vannak... Nem akarok semmibe beleszólni, de szerintem, ha úgy érzed jó napod van és az anyádnak is jó napja van, beszélj vele... Amúgy az ilyen kutyaszorítókból hidd el ki lehet jutni, mert pl. nálunk réges-rég évekig nem volt nem, igaz évekbe telt, de sikerült anyám meggyőznöm h. legyen újra net xD... Visszatérve a témára 1 beszélgetés talán segíthet
2015. febr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sok beszélgetés volt már....még a tömbház elé sem enged deszkázni pedig nem diszkóba akarok menni mint a lányok az osztályból...nem bízik bennem de ez már nem ide tarozik... :)
2015. febr. 12. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:

de... ide tartozik.. akkor jónak tűnik a megérzésem, 1 vagyok

Az embernek elemi igénye, hogy naponta egy kicsit egyedül legyen. Van szobád? vonulj be. A könyvtárból szerezd be: Micimackó és a Tao - ebből megérthető, amit az 1-ben írtam. Kell a lelki nyugalmunkhoz, hogy ne kelljen állandóan "megfelelni" valakinek.. ( a TAo az ősi kínai bölcsesség, a taoizmus szava: Út, a saját út, "amin jó, ha haladok"

[link]

2015. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!