Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostanában furcsán viselkedek?!

Mostanában furcsán viselkedek?!

Figyelt kérdés

Fiú vagyok! Gőzöm sincs,hova kell tenni ezt a kérdést,ezért ide teszem,szerintem itt van a legjobb helyen...

Sajnos,a a nyár elején kaptam egy betegséget,amiből nem gyógyulok...Az orvosok azt mondták,hogy gyógyultnak tekintenek.És ez valami fantomfájdalom.Hogy nincs de beidegződött önmagamban.

Magamra maradtam,nem olyan vagyok mint régen...Ami bánt,mert nem is teszek ellene semmit.Régen én voltam a menő arc,mára semmivé váltam..

Elkezdtem írni egy történetet,úgy érzem jók az írásaim,minden nagyképűséget félre téve.

Rossz gyerek voltam,az igazgatói irodát sajnos nagyom gyakran látogattam,de nem érdekelt..Mindig is kiálltam magamért,legyen az akárki...még az igazgató se kivétel...

Megváltoztam,már nem az vagyok aki régen...Mintha két személyiség lakna bennem..Rosszakat álmodok,amiknek nincs jelentőségük..a minap nem tudtam bejutni a saját szobámba,mert tömören be volt betonozva..

Meg tragédiák sorozata..

Aggasztó, sok program volt tervezve a nyárra,abból csak néhány lett betartva..Szégyen.

Csak itthon ülök,mint ha egy kocka lennék, se ki se be..

Hajnal 3 van, a kávé dolgozik bennem..

Úgy tervezzem nem alszok ma..

Lehet,hogy az egészet csak én csinálom magamnak?

Mindig is furának tartottak..a külsőm miatt is...

Igénytelennek nézek ki,de ápolt vagyok mégis. Összevissza áll a hajam, borostát hordok..

Mint a mai nagy menő Robert Pattinson ,persze eszem ágába sincs utánoznom..Nem tartom tehetséges színésznek..A mi nap nem semmi önkísérletet végeztem önmagammal.megnéztem az alkonyat 2-t..Nem sok köze van a vámpírokhoz,vérfarkasok voltak csak..Lehet,hogy nincs igazam mert az első részt nem láttam,gondolom ott nem farkasok voltak..Elkalandoztam..

Hlye vagyok..A kérdésemnek sincs értelme..

Mintha magammal beszélnék,mert úgyse ír senki se..Tudom!


2012. aug. 12. 03:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A betegségedről írhatnál még valamit, talán akkor tudok valami értelmes választ adni. nekem is voltak egy időben borzasztó rémálmaim. Mindig megöltek, de elég durván. Szerencsére elmúlt magától.
2012. aug. 12. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én felfáztam és pluszba kaptam egy jó heregyulladást is..

Tök jó!

2012. aug. 12. 10:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ja, elég nagy összevisszaság van a fejedben. Hány éves vagy?
2012. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!