Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm szerint úgy viselke...

A barátnőm szerint úgy viselkedek mostanában mint egy öregasszony, emiatt véget ért a barátságunk. Tényleg velem van a gond?

Figyelt kérdés
Én tizenévesen kibuliztam magam, sokat pasiztam, egy ideje már csak komoly kapcsolatot keresek, jelenleg van barátom aki miatt a fő probléma van- de erre még visszatérek. Barátnőmet szigorúan fogták a szülei, neki az első párkapcsolata évekig tartott, a sráccal nőtt fel szinte. Mi csak pár éve vagyunk barátnők, tizenévesen még nem ismertük egymást. Amikor jóba lettünk még együtt volt a barátjával, sokat mászkáltunk együtt a társasággal, minden rendben volt, majd szakítottak, és barátnőm ettől teljesen bekattant.... Azóta minden hétvégén bulizni megy, részegre issza magát, és havonta legalább 2 pasival szexel, mindig vadidegenekkel, akiktől nem akar semmit, azt mondja csak " használja" őket. Ráadásul nemhogy férfiakkal csinálja ezt, hanem fiúkkal, 16-20 évesekkel, merthogy neki a fiatalok jönnek be. Egy ideig nem zavart, azthittem csak pár hónapos hóbort, eljártam vele hétvégente, de mostmár 1 éve így viselkedik, ez lett az életstílusa. Közben olyan társasághoz csapódott akik szintén a bulinak, piának, szexnek élnek, szóval velük tölti minden idejét. Én időközben összejöttem egy 38 éves férfival, akivel szeretjük egymást, úgy érzem mellette akarok megállapodni, 2 év múlva szeretnénk kisbabát is. Mióta vele vagyok leszoktam az alkoholról, mert ő sem iszik soha, sokkal jobban is érzem magam így, egészségesebbnek stb. Nekem sokkal jobban esik, ha otthon vagyunk ketten, elmegyünk vacsorázni, vagy különféle programokra Vele, mint az hogy discoba járjak. És ezt barátnőm nem tudja megérteni, elítél a nagy korkülönbség miatt ami köztem meg a párom között van, folyton olyanokat mondd, hogy nekem még most kellene élnem, nem háziasszonykodni, meg gyereket nevelni, szánalmasnak tart miatta. Megpróbált összehozni egy éjszaka erejéig különféle férfiakkal, hogy csaljam meg barátomat, ne komolykodjak már. Teljesen hülyének néz, szóval már nemis keres, ha én keresem leráz, kifogást keres, az új társaságával van mindig. Én azt nem értem hogy miért nem tud velem eljönni csak simán beszélgetni, vásárolgatni, kávézni, és akkor fennt lehetett volna tartani a barátságot, hétvégén meg menjen bulizni a többiekkel. De ezt nem akarja, vagy megyek velük hétvégén, vagy nem találkozunk.
2014. dec. 19. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy barátságot gyakorlatilag lehetetlen úgy fenntartani, hogy abszolút más dolgok érdekelnek titeket, te megkomolyodtál, megállapodtál, családot akarsz, ő pedig bulizni, szórakozni. Ezt a kettőt nem lehet összeegyeztetni, ő nem fogja megérteni, hogy neked ez miért jó, és te sem fogod őt megérteni. Így nem tudtok közös programokat csinálni, nincs közös témátok, és teljesen máshogy látjátok az egész világot. De egyikőtök sem hibás, a családtervezéssel és a bulizással sincs semmi baj, mindenki azt csinál, amit akar, de ha emiatt nem tudtok már úgy együtt lenni, mint régen, akkor ez teljesen veszett ügy. Sajnos a barátságok néha véget érnek, ezt el kell fogadni.
2014. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindent össze lehet egyeztetni, de a ti barátságotok esetében nem látok erre nagy esélyt, mert a dolog ott kezdődne, hogy mindketten elfogadjátok a másik életstílusát, felfogását és megkeresitek a közös pontokat. Pl. ha mindketten szerettek cukrászdába járni, akkor kéthetente beültök valamelyik cukrászdába. De én a leírásodból úgy látom, hogy ennyire nem vagytok fontosak egymásnak.
2014. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!