Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Flörtöl velem a fogorvosom?

Flörtöl velem a fogorvosom?

Figyelt kérdés

Tegnap először voltam ennél a dokinál, mert a sajátom nem tudott fogadni, egy ismerősöm ajánlotta.


Amikor bementem, és töltögettük a papírokat, már be-beszúrt egy-egy személyesebb kérdést, mikor megtudta, hogy gyerekeim vannak, még bókolt is, hogy le is tagadhatnám őket. Az egész kezelés ilyen flörtölősen ment, persze csak részéről, mert egyrészt nekem tele volt a szám, másrészt zavarban is voltam, el vagyok már szokva ettől.


Gondoltam, biztos mindenkivel ezt csinálja, végül is oldotta a feszültséget vele.


Este viszont kaptam tőle egy sms-t, hogy ne felejtsem el az utasításait, meg hogy szép mosolyt akar látni mikor visszamegyek (hétfőn kell mennem).


Ez most jelent valamit? Vissza se írtam, de nem mondom, hogy hidegen hagyott. Megkerestem facebookon, hogy megtudjak róla valamit, de le van tiltva az oldala az ismeretlenek előtt. Komolyan úgy érzem magam, mint egy tinilány. Túlgondolom?


2015. febr. 13. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Már megint? :D Tegnap még a háziorvos flörtölt veled. Ez a hobbid, hogy orvos szerelmes sztroikat találsz ki??
2015. febr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt a kérdést biztos, hogy nem én írtam, belinkelnéd, légyszi?
2015. febr. 13. 16:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam a háziorvosos sztorit:) Abból indulok ki, hogy talán igaz is lehet.. mindenki onnan választ társat, amilyen közegben mozog. A dokik gyakran a páciensek közül. Kitért a kérdésekben a családi állapotodra is? Az sms egyáltalán nem szokványos dolog, ha szingli vagy, akkor igen, flörtölt..
2015. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

Elképzelhető, hogy ez flört, de nem lehet túl intelligens. Tudod a diploma mellé nem szoktak IQ-t osztani. :-)

Hogy letagadhatnád, hogy van gyereked, engem inkább bántana, nem tekinteném bóknak. Hisz' minden értelmes ember tudja, hogy a nőnek a gyereke a büszkesége, nem fiatalít azzal, ha azt akarja sugallni, hogy nem nézte ki belőled.

2015. febr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudja az orvosod a mobilszámodat? Nahh. Az a lényeg, hogy te mit érzel. Ha kell neked a doki, akkor kapd el a tökeit.
2015. febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Válni vagyok itthon (külföldön élek), de ezt konkrétan nem kötöttem az orrára, bár elvileg a közös ismerős, aki szólt neki az érdekemben hogy fogadjon, elkottyinthatta...bár nem hiszem.


Végül is mindegy is, mint írtam, nem itthon élek, tehát ha akarnánk se lehetne belőle semmi, csak magam is meglepődtem, milyen zavarba hozott ez az egész, de valahol jól is esett...

2015. febr. 13. 17:03
 7/10 A kérdező kommentje:
Magándoki, az első alkalommal ki kell tölteni egy kérdőívet, ott kérték a mobilszámomat.
2015. febr. 13. 17:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is rengeteget bókol a dokim és én is pirulok míg nála vagyok, de ő minden nővel ezt csinálja. Az SMS mondjuk kicsit sok.. Véletlenül nem ugyanahhoz a dokihoz járunk? :'D
2015. febr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Juj én nekem is éjszakai fogszabályzóm van és kéne járni két havonta, de mindig lő ilyeneket,hogy "az életben sok minden van amit le kell nyelni" és megpaskolta az arcomat. Meg mondta,hogy máskor hagyjam otthon anyukámat egyedül jöjjek. 17 éves lány vagyok.

Azthiszem tavaly tavasszal mondta,hogy "akkor két hónap múlva" és azóta se mentem vissza

2015. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez nagyon nagy, köszönöm, hogy megosztottad, jól szórakoztam. Viszont a saját érdekedben akkor inkább keress egy másik dokit a fogszabályzó miatt.
2015. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!