Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő kell szakítás...

Mennyi idő kell szakítás után, hogy az ember továbblépjen, eltudja viselni, és ne legyen rossz érzése, kedve az után, hogy a barátnője, vagy barátja szembejön vele az utcán az új párjával, vagy csak épp flörtöl?

Figyelt kérdés

Mintha 180 kiló a mellkasodat egyenletesen egyre jobban nyomná össze.Nem tudom elmondani mennyire rossz érzés.


3 éves kapcsolatból én léptem ki 2 hete.Röviden már 1 év után viharvert volt az egész,azt hagyjuk miért, de mostanában folyamatos veszekedés a semmiken amiket folyamatosan ő generált,elhordott mindennek én nekem pedig betelt a pohár..Viszont szeretem még ettől függetlenül, csak ez így nem kapcsolat volt már.


Gyűlölöm a facebookot, de most ott láttam az első bulis képeket, ahol "város k.rváival" pózol, fiúkat ölelget..és ez így természetes tudom,hogy továbblép,de mikor tudok például az utcán úgy elmenni majd mellette amikor más barátja lesz már,hogy ez a rossz érzés ne legyen?


19F



2012. máj. 26. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A "hivatalos" meghatározás szerint minden év kapcsolat egy hónap fájdalom. De azért ez csak átlag
2012. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez volt az utolsó hosszú kapcsolatom.Még egyszer nincs az az ég meg a lány akiért újra csináljam ezt..:)
2012. máj. 26. 21:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnállak, haver. Lelki alkatodtól függően akár évekig is kitarthat az érzés. Ha valaki, én tudom.
2012. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én is ilyen idősen éltem ezt át.

hát...nekem 3 év kellett. néha láttam az exet messziről sétálni az új csajával, de akkor hátat fordítottam és gyors iramban elhúztam onnan.

1 évig még irogatott nekem, mint "barát". te ne ess ebbe a hibába.

elfelejteni valakit úgy lehet ha nem kommunikálsz vele, másoknak se engeded hogy üzeneteket adjon át róla, ha meglátod, elmész.

1 évig öngyilkos akartam lenni, aztán mikor máshova költöztem, új emberek vettek körül, jobb lett.

azóta eltelt pár év. kapcsolatom nem volt, ilyen 1-2 hetes valamik csak. de jól érzem így magam

2012. máj. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%
Minden év után egy hónap? Akkor valamit nagyon rosszul csinálok. Csupáncsak másfél éve kínlódok, és nagyjából olyan, mint az első napokban. De én nőből vagyok. 19 éves fiúknál ez pár hét, és jobb lesz.
2012. máj. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na ne már, hogy a nők jobban szenvednek. A férfiak ugyanolyan intenzíven tudnak érezni, csak nem szokás kimutatni.
2012. máj. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez az, ami teljesen egyénfüggő. Volt egy kapcsolatom, 1,5 évig tartott, több, mint egy év kellett, hogy elfelejtsem. Együtt terveztük a jövőt stb, aztán mégsem úgy alakult.

Utána az exemmel 5 évig voltunk együtt, az utolsó 1 évben tudtam, hogy ez nem működik, kár érte bármit is tenni, nem vagyunk egymáshoz valók. 1 hónap kellett, hogy túltegyem magam rajta.

2012. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem 1 eve lett vege az utolso kapcsolatomnak. de 4 honappal ezelott talalkoztam vkivel,akinel ereztem azt a vonzodast,amitt addig nelkuloztem. jol esett a szunet,azt kell h mondjam. s bar ugy erzem tovabbleptem,neha azert ha a naptarra nezek,eszembe jut h mit csibaltunk s olyankor szomorkasan mosolygok. viszont a Parom ezerszer tobbszor megnevettet mar e rovid ido alatt,mint az exem anno. o dobott,egyik naprol a masikra,el se mondta mu volt a baj...
2012. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!