Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elfogadott ha két...

Mennyire elfogadott ha két olyan ember flörtöl egymással akinek van kapcsolata?

Figyelt kérdés
2014. máj. 30. 16:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Semennyire. Ha már flörtölnek, a kapcsolatukba valami nincs rendjén. Ha javítani nem akarja egyik sem akkor menjenek külön, aztán flörtölgessenek, de a másik mellett gerinctelen és undorító dolog. Ilyenkor mindig abba kellene bele gondolni, ha veled csinálná valaki, hogyan esne. Szarul minden bizonnyal.
2014. máj. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%

Semennyire.

Ha te szeretsz valakit, együtt vagy vele, akkor neked jólesne, ha az a valaki egy másik emberrel flörtölne? Nem hiszem. Vagy ha ez téged hidegen hagy, akkor meg nem szereted azt az illetőt, akivel együtt vagy.

És amúgy az esetek nagy százalékában, aki már nekiáll valakivel flörtölni úgy, hogy kapcsolata van, ott ha hely és idő megfelelő lenne, akkor félrelépés is történne, nem csak flört...

2014. máj. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha két ember, akinek kapcsolata van, flörtöl egymással, akkor azoknak a kapcsoltoknak meg vannak számlálva a napjaik.
2014. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Bocsi, de mit értesz flört alatt?


Egy-egy bók vagy humoros megjegyzés pl. nyilvánosan a munkahelyen nekem belefér. Különprogram, kétszemélyes beszélgetés, érintés már nem.

2014. máj. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%
Attól függ kinek mi a flört. Nekem olyan munkám volt eddig mindig ahol férfiakkal kellett tárgyalnom, férfi ügyfeleim voltak szinte 99%-ban és ott bizony flörtölgettem férfiakkal, de ez inkább nálam csak játék, aki ismer az tudja nagyon jól, hogy semmi komoly tartalma, vagy hátsó szándékom nincs vele egyszerűen ilyen a stílusom amit akár más nők félre is érthetnek, de párom például tudja, hogy ezek nem komoly dolgok, tartanak addig a pár percig és annyi. Szerintem a flörttel semmi baj nincs, egy férfinek is jól esik ha megdicsérik, vagy visszaigazolást kap esetleg más nőktől is hogy férfiasnak tartják ugyanúgy ahogy egy nőnek is jól esik ha a férfiak esetleg bókolnak neki, megdicsérik az alakját, a ruháját, haját, vagy csak egy ártatlan kacsintást kapnak stb. Addig szerintem nincs gond míg nincs különösebb szándéka az illetőnek vele.
2014. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
44%

Mit értesz flört alatt? Én sosem flörtölök, ha van kapcsolatom (vagyis csak akkor van kapcsolatom, és addig, ha boldog vagyok vele), viszont a férfikollégák mindig flörtölnek velem, ha szingli vagyok, nekik meg van párjuk.


Flört: bókok, kacsintás, kedveskedések, ilyesmi. Én csak azt tekintem flörtnek, ha olyantól jönnek ezek a dolgok, akik tetszenek, a többiektől jövő bókokat szexuális zaklatásnak tartom, és nem flörtnek.

2014. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
Konkrétan mire gondolsz?
2014. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%

Csak akkor elfogadott, ha mindkét ember párja tud róla és egyben elfogadja, hogy a párja mással flörtöl.

Ha nem tud róla vagy nem fogadja el, akkor nem elfogadott.

2014. máj. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem itt sokan félreértenek valamit.

A kérdésbe két olyan emberről van szó, akik kölcsönösen, egymással flörtölnek úgy, hogy mindkettőnek van kapcsolata. Szerintem ezen nincs mit félreérteni. Magyarul bejön két ember egymásnak, akik mindketten párkapcsolatban élnek és teszik egymásnak a szépet férfi és női mivoltukban, miközben valakivel párkapcsolatban élnek.

Aki szerint ez normális és elfogadott, akkor sajnálom, a párját, ha van vagy lesz neki...

Mert ha én megvagyok a párkapcsolatomban, tisztelem és szeretem a páromat, akkor nem flörtölgetek mással, aki meg visszaflörtöl velem. A kérdésben kölcsönösségen alapuló flörtről volt szó. Az meg szerintem tökre nem normális.

2014. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ milyen flört...


Tehát az én olvasatomban nem elfogadott, de nálam a flört az egyértelműen arról szól, hogy az egyik akar valamit a másiktól...

Az egy két bók, és ugratás nálam nem flört, ez belefér

2014. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!