Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki hasznalt...

Van itt olyan aki hasznalt mar tudatmodosito szereket és attol pánikba esett?

Figyelt kérdés
Mármint hogy a hatás közben bepánikolt? Ha igen, utána folytotta tovább vagy újra csinálta? Irjatok Minden velemeny tapasztalat erdekel ezzel kapcsolatban. Csak olyan irjon aki mar csinalta, hanyagoljon az akinek fogalma sincs az egeszrol. Köszönöm.

#drog #kábítószer #tudatmódositó. Pánik
2015. febr. 14. 23:23
1 2
 1/12 anonim válasza:

én a fűtől (marijuana) pánikoltam be, 2x. nem egymás után történt. sosem füveztem rendszeresen, csak amikor megkínáltak. a pánik nem befolyásolta a kapcsolatomat a szerrel, sokkal inkább lelombozó volt, hogy gyakran semmi hatását nem éreztem (és nem tudom, miért).

pánikomnak nagy eséllyel köze volt a szüleimhez, vagyis ahhoz, mi lesz, ha így kell hazamennem, és meglátják, megtudják. szóval "kitekintettem" a valóságra, ez okozta a pánikot.

2015. febr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De akkor halálfélelmed vagy ilyesmi nem Volt közben, gondolom, vagy igen? azota csináltad am?
2015. febr. 14. 23:35
 3/12 anonim ***** válasza:

Egy barátomtól hallottam, aki LSD-zett, hogy a tej csökkenti az LSD hatását, ezt érdemes lehet megpróbálni. Személyszerint nem tudom megerősíteni, de angol forrásokon is olvastam, sokan írják.

Én is bepánikoltam egyszer, de annyira nem voltam elkábulva agyilag, hogy egyáltalán ne tudtam volna, hogy mi van, ezért vissza tudtam magam hozni úgy, hogy lenyugtattam magam. Mert hát legtöbbször azért kezdődik az egész, mert az ember elkezd félni, képzelegni, és akkor egyre rosszabb...Viszont én nem LSD-n voltam, hanem gyengébb cuccon. LSD-nél szerintem nehezebb lehet kijönni egy ilyen pánikrohamból, de ha nagyon jó barátok vesznek körül, ők talán meg tudnak nyugtatni.

2015. febr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Az hogy pánik egy meglehetősen relatív élmény. Nekem pl. LSD trip közben volt olyan élményem, ami akkor nem volt para, utólag visszagondolva rá pedig borzasztó volt. Egyébként a fű esetében szinte mindig jelen van valamiLyen szintű paranoia, de ez a fű minőségétől nagyban függ. Lsd trip közben viszont ha az illetőnek bad tripje van, sokszor nem elég a jó baráti társaság , hanem gyógyszerek kellenek. Pl.:nyugtatók(diazepám-válium) antipszichotikumok(klórpromazin)
2015. febr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én meg pont forditva gondolom. Mármint hogy a fûnél nincs szorongásérzet. Legalábbis nálam még nem volt. Alapból rajtam van ez a pánik, de volt mar hogy füvet szivtam és féltem hogy be fogok parázni, de semmi. Köszi am a válaszokat
2015. febr. 15. 16:30
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ha alapból benned van a pánik, akkor vigyázz az LSD-vel! Én most fogom kipróbálni a gombát, és csak kis mennyiséget, talán ott kevesebb a kockázat is. :)

2015. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Alapelv hogy rossz hangulatban negatív gondolatokkal nem ajánlott füvezni lsdzni mert felerősítik az aktuális lelkiállapotodat!
2015. febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De honnan szeditek hogy LSD-zek? :D sosem használtam és nem is akarom kiprobalni :D
2015. febr. 15. 18:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Jogos :P
2015. febr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Plútusz válasza:
piros háromszög alakú S jelzésű tabletta MDMA ismeri valaki? 4 napja használtam azóta agyilag fura vagyok picit... ez normális elfog múlni?
2015. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!