Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elég rávágni az ilyenre a...

Elég rávágni az ilyenre a telefont, ha képtelen válaszolni?

Figyelt kérdés

Vizsga miatt itthon vagyok, így engem boldogítanak most a mindenféle kutatással meg bemutatóval kapcsolatban a vezetékes telefonon hívogatók. Nagyjából napi szinten napunk az ilyen kéretlen hívásokból, inkább már csak rájuk tesszük a telefont, nagyon unjuk, semmi ilyenre nem megyünk el amúgy sem, a telefont nem tudjuk kiköttetni, szükség van rá, sajnos.

Most épp édesanyámat keresték, "vezetékes telefonnal kapcsolatban", kérdeztem a nőtől (semmi cégnevet vagy ilyet nem mondott, miért is), hogy az mit takar mégis, erre már nem volt képes válaszolni, hogy hát vezetékes telefon és még ő háborodott fel. Mondom este 6 után próbálja akkor, ha ennyire nagy titok és ráraktam a telefont, nyilván este is így fog járni. De mit képzelnek, majd valami idegennek elmondunk bármit is telefonba vagy mi?


2015. febr. 16. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:

titkosítani kell a számot. és valahol le kell tiltatni, egyszer volt, h engem a titkos mobilszámomon zaklattak ilyenekkel, és valami központi helyen kellett letiltatni, már nem emlékszem, de volt egy kis utánajárás.

és: ahányszor hívnak, mindig kérd meg őket, hogy a saját adatbázisukból töröljék a tel. számotokat.

2015. febr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a 2 szóból tudod, hogy nyomuló alak, belevágsz: köszönöm, dolgozom, viszonthallásra és leteszed. Nem kell szidni vitatkozni a nyomorulttal, mert napi szinten 100x küldik el a búsba, és ő is ember, csak nem talált más munkát:(
2015. febr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vitatkozom én vele, de ha el se mondja, miért telefonál, akkor nem értem, miért rabolja az én időmet.
2015. febr. 16. 12:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a dolga ez a munkája nem rabolja az idődet hanem csak meg akar élni valahogy és ide vették fel. Nem kell pattogni ,anyázni, hanem szépen megmondod hogy nem érdekel az ajánlata se most se később és töröljön az adatbázisból ,ennyi.
2015. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt én sem értem, miért nem lehet elmondani milyen cégtől hív. Ha titkolódzik, eleve nem vált ki bizalmat.
2015. febr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"miért nem lehet elmondani milyen cégtől hív "= Zepter :D
2015. febr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!