Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek a milyen típusú pasik/c...

Nektek a milyen típusú pasik/csajok jönnek be?

Figyelt kérdés

Itt az embertani (antropológiai) típusokról gondolok. Ez a weblap ezzel a témával kapcsolatos: [link] A leírások és a képek alapján melyik típus jön be leginkább?


Egyébként egy szavazás is van arról, hogy a milyen típusú nők a legszebbek.


A válaszolók mindegy, hogy milyen neműek.



2015. febr. 16. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
dinári, de csak Ibrahimovic miatt :)
2015. febr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én 17/F vagyok, nekem a hallstatt jön be legjobban, de szép még az észak-atlanti, észak-pontuszi, kelet-nordikus is.


Az első válaszoló (aki valószínűleg lány) mondatához kapcsolódóan a dinári nem annyira jön be nekem, mert olyan banyás.

2015. febr. 16. 20:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Mediterrán típus tetszik leginkább.
2015. febr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De melyik mediterrán? Atlanto? Gracilis? Pontuszi? Atlanti? Észak-pontuszi? Észak-atlanti?
2015. febr. 18. 17:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Az általános, amit hétköznapi nyelven is mediterrán típusnak hívnak. Barna haj, barna szem, kreol bőrszín.
2015. febr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A mediterrán eredeti, klasszikus változata a gracilis mediterrán.
2015. febr. 18. 19:14
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem leginkább a balti és a mediterrán tetszik(a mediterránból mindegyik). Amelyik nem tetszik az a dinári a nagyon durva vonásai miatt.

Egyébként méltatlanul kihagytátok a turanid típust a blogból és a szavazásból,pedig nem elhanyagolhatatlan mert elég gyakori hazánkban.(Nem kötekedésképp írom, csak javaslom,mert egyébként tetszett a blog.) Amúgy a turanid lányok jönnek be leginkább nekem(olyan szép szemük van a kis ázsiai beütés miatt :o).

2015. febr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy a mai magyaroknál is előfordulhat, de az alpesi a legelterjedtebb (szerintem).
2015. febr. 22. 08:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Mixed
2015. ápr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudom,hogy nekem melyik tetszik igazán,de megpróbáltam behatárolni,hogy én melyikbe tartozom,és arra jutottam hogy egyikbe sem.
2015. ápr. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!