Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azt hittem egyetemen majd...

Azt hittem egyetemen majd jönnek a bulik, barátságok, haverok, csajok. De nem. Engem utál mindenki :' ( nagyon depis vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 19:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Tanulj, sportolj.
2014. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
először is, ne drámázz!!! ennyi infóból nem igen lehet megmondani, hogy mi a probléma....vagy nem vagy elég közvetlen, vagy túlságosan is az vagy, esetleg van olyan tulajdonságod, ami nagyon zavaró másoknak, stb...vagy csak túlagyalod a dolgot, és nem is olyan drasztikus a helyzet, mint hiszed :)Egy biztos, nincs rosszabb annál, mintha tök negatívan állsz a dolgokhoz(lsd: Engem utál mindenki), mert akkor negatív visszajelzéseket fogsz vonzani.
2014. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
mindegy.. nekem ez jár, már megszoktam... :(((((((((
2014. nov. 15. 21:18
 4/25 anonim ***** válasza:

Hát ha nem változtatsz a hozzáállásodon ne is csodálkozz. Van egy barátnőm, aki dettó ilyen. Csak várja hogy hirtelen mindenki megszeresse és ő legyen a középpontban, de bárki beszélgetni szeretne vele az életkedve elmegy a másiknak ezzel a pesszimizmusával.

Amúgy meg tenni is kell érte, hogy jöjjenek ezek a dolgok. nyitni mások felé, de nem túl tolakodóan. Kezdj el beszélgetni órák előtti szünetekben olyanokkal, akik közel vannak hozzád valami aktuális sulis dologról, amivel sokan egyesülni tudnak. Pl.: Jaj, lassan itt s vizsgaidőszak, ti már mennyire tudjátok az anyagot? Valami kis bájcsevely.

Kezd el sportolni, könnyebb úgy ismerősöket szerezni, ha rendszeresen eljársz valahova. Csatlakozz valamilyen sulis szervezethez: HÖK, AIESEC, Karrier Iroda/Központ, egyetemi TV/újság, vagy valamilyen kultúrális csoporthoz. Járj el rendszeresen egyetemi rendezvényekre.

Ezt a depizést meg hagyd abba, mert csak elkerülnek, ha folyton pesszimista vagy meg magadat sajnáltatod.

2014. nov. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
megvolt! minden, amit leírtál! :'(
2014. nov. 16. 00:37
 6/25 anonim ***** válasza:
melyik egyetemre jársz?
2014. nov. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nem szeretném megmondani így

Te melyikre?

2014. nov. 16. 17:16
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy mellékesen, senki se fogja tudni ki vagy, csak mert leírod melyik egyetemre jársz :D A többezer diák közt fene se tudja ki vagy. Én pl. a BME-n tanuloj, tudod ki vagyok? Nem. Na ugye. :)
2014. nov. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Szerintem engem is utàlnak a csoporttársaim, de csak mert teljesen különbözünk. Nagyon bunkó, felszínes egy társaság. Komolyan azt hittem, hogy az egyetem tele lesz csupa jó fej emberekkel, erre meg...de komolyan, hova jársz? :D
2014. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

jó, én nem oda. meg amúgy attól félhetek még, hogy mégis ki lehet találni ki vagyok, nem? xd


körülöttem nem így látom az embereket :D de lehet azért, mert észre se veszem azokat, akiknek nem vagyok szimpi :)

csopitársak jófejek, de nagyon lassan haladnak a dolgok, és nem bírom az egyedüllétet. egyfolytában társaságra van szükségem most :)

2014. nov. 16. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!