Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, Ti mire vagytok...

Lányok, Ti mire vagytok büszkék, mi ad nektek nagy önbizalmat?

Figyelt kérdés

2015. febr. 17. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, amikor csak a (szakmai) sikerek adtak önbizalmat, de mára az, hogy merem vállalni a döntéseim, valamint mindaz, amit átéltem, hogy felálltam minden bajból.
2015. febr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Alapból akkora az egójuk, mint a ház, és egymás egóját tunningolják. Nézz meg egy lány baráti társaságot azt a seggnyalást, ami ott megy. Meg mire büszkék. Kilencven százalékuk a szépségen kívül SEMMIT nem tud felmutatni, tehát maradt a szépség.
2015. febr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a melleim
2015. febr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát, láttam én már önbizalom hiányos szép lányokat is, sőt, bizonyos helyzetekben a nők 90%-a nagyon kis elveszett tud lenni.
2015. febr. 18. 07:23
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

"sőt, bizonyos helyzetekben a nők 90%-a nagyon kis elveszett tud lenni."


Ja, ha dolgozni kellene, nem pedig inni, k.rválkodni, meg segget riszálni. Meg nagyjából minden olyan helyzetben, amikor nincs ott egy férfi, hogy megoldja a problémáikat.

2015. febr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Komolyan, minek mindenhova ilyeneket kommentelni? Nem unjátok vagy 80x leírni ugyanezeket, de halál komolyan?


Hogy a kérdésre is válaszoljak, a sikereim, amiket eddig elértem... Munkában, a végzettségeim, a nyelvtudásaim, apró helyzetek, amikor kreatívan meg tudtam egyedül oldani helyzeteket, minden olyan nehézség, ami után fel tudtam állni.

2015. febr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!