Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha megcsókoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha megcsókoltok egy lányt ( nem részegen egy buliban), akkor szerelmesek is vagytok belé?

Figyelt kérdés
Mert én most nem tudom, mi van. Van egy fiú barátom, aki korábban úgy tűnt, hogy többet szeretne, de utána megsértődött valamin, és eltűnt.Most már újra beszélünk egymással, és egyik reggel csókolóztunk kétszer is.
2015. febr. 15. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem feltétlen.
2015. febr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
nem csak akkor csókolok meg egy láynt ha szerelmes vagyok..
2015. febr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Normál esetben igen.
2015. febr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen! Én igen!
2015. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lány vagyok, de alap esetben a kettő egyáltalán nem állna összefüggésben, a tiétekben viszont elképzelhető 17/L
2015. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan legtöbbször nem.


1. Csókolózni általában már az első randin érdemes a lánnyal, hogy kialakuljon a kötődés és kisebb eséllyel szakítsa meg az ismerkedést. Na most szerintem aki már az első randin belezúg a másikba az vagy nő, vagy valami baj van vele.


2. 2014-ben 6 lánnyal csókolóztam. Ezek közül 1 iránt éreztem valamit, ami szerelem közeli élménynek nevezhető, de azt is csak sokkal később, biztos nem az első csók idején.

2015. febr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem
2015. febr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mi van köztünk.Több, mint barátság, de kapcsolatnak nem nevezném (még).Nem tudunk elszakadni egymástól, pedig volt, hogy ő szakította meg a kapcsolatot velem, máskor nekem lett elegem és én kerültem őt. De mindig kibékülünk, és egyértelmű a vonzalom, de mégsem járunk. :/
2015. febr. 15. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!