Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félénkebb srácok! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénkebb srácok! Ti mit csináltok, ha tetszik valaki és zavarban vagytok?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 21:35
 1/9 anonim válasza:
Elterelik a témát!
2015. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok félénk, de ilyenkor szoktak leesni a dolgok, ki esni a kézből. Nem tud koncentrálni stbstb
2015. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy mit csinálnak?

Ismerkedés fázisban vagy teljesen ismeretlenként vagy ismerősként?

2015. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Peldaul kerulik-e a szemkontaktust, elkapjak a fejuket, ilyesmi. Ismeroskent, leginkabb :)
2015. febr. 16. 21:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Végigmérem, s egy fájó sóhajjal nyugtázom: "Úgysem lennék elég jó neki!"
2015. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, én amúgy is kerülni szoktam a szemkontaktust, vagyis nálam nem biztos hogy ez egy kivételes jel lenne. Amúgy néha akaratlanul is megáll a kiszemeltemen a szemem, és amikor odanéz, akkor zavarban kénytelen vagyok egy mellette lévő semleges pontra nézni(ebből volt egyszer egy baki is, amikor általánosban véletlen épp egy tanári hátsó volt ott...na akkor voltam csak igazán zavarban).
2015. febr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4

Igen a szemkontaktus kerülése az egyik ilyen ami jelentkezik.

A másik meg a szótlanság.

Egyszerűen nem tudok hozzászólni értelmesen a nekem tetsző lányhoz. :)

Van amikor nagy hülyeségeket mondok. :D

Nem tudom kontrollálni a testbeszédemet.

És, hogy legyen egy filmből vett jelenet is, bénáskodok és nem tudok rendesen összpontosítani, leverek dolgokat. :D

2015. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát ha nem bírtam összeszedni az erőm akkor miután visszanézett rám valahova(akárhova) máshova nézek gyorsan :) majd vissza rá XD
2015. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
dobozos kólát dugok a nadrágomba és kézenállva elkezdem énekelni a kahaz himnuszt
2015. febr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!