Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem akarok élni, de meghalni...

Nem akarok élni, de meghalni félek, nem látom semminek se az értelmét, ti is éreztetek már így?

Figyelt kérdés
Nem tizenéves vagyok, az a legszomorúbb az egészben.
2014. dec. 22. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok.

26F

2014. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem már előre megvannak a terveim arra, hogy ilyen esetben mit fogok tenni.
2014. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze. De tenni se lehet ellene. Meghalni se megoldás. Meg nem is meg egyszerűen. Nekem elhiheted. Nem lehet mindig citromból limonádét csinálni, de meg kell ennünk a citromot is alkalom adtán. De még is van egy másik nap. Mindig. Én bele temettem magam a munkába. Nem foglalkozom senkivel és igyekszem letudni az előttem álló dolgokat mihamarabb. Egyszer csak vége lesz.
2014. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2. válaszoló

Mi a terv?

2014. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 viktorvarga ***** válasza:
most élj még amíg lehet,aztán olyan sokat fox halott lenni h meg is unod majd...
2014. dec. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kapd össze magad te szärzsák. Dobd ki a pasidat, ne félj élni, kérj segítséget a szüleidtől, ne érdekeljen, ha nulláról kell kezdeni, annál mélyebb úgy sem lehet. Ha a legmélyebben vagy, annál már csak jobb lehet. Ha félsz meghalni, van értelme. Mi a veszteni valód? Mit tud bárki is elvenni tőled, ha már semmid nincsen?
2014. dec. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

semmit nem segít ezen, hogy másik is leírják, mert rengetegen vannak így ezzel, mégis képtelenek vagyunk megoldani. a depresszió szorongás ma népbetegség magyarországon.

ma a fiatalságnak nincs kilátása, mert munkát lehetetlen találni, a párkapcoslatban is gondok vannak, de ha mind2 működne is, családot nem lehet alapítani minimálbérből meg segélyből. és akkor ott lennének oylan luxus szükségletek mint önmegvalósítás és társai.

2014. dec. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!