Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsek el egy...

Hogyan felejtsek el egy undorító képet, amit az interneten láttam?

Figyelt kérdés
Ma reggel láttam egy képet, amit teljesen beleégett a fejembe és valamiért nagyon undorodom tőle, de annyira, hogy nem tudok másra gondolni... Már aludni sem tudok tőle, folyton benne van a gondolataimban. Hogyan lehet elfelejteni??
2015. febr. 19. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs mit tenni, meg kell próbálnod elfelejteni. Amikor eszedbe jut, tudatosan tüntesd el a gondolataidból. Koncentrálj másra, kösd le a figyelmedet.

Igazán viszont sajnos csak az idő oldja majd meg. Én egyszer egy rádióriportot hallgattam "másodfülből" (más hallgatta, én meg bent voltam a szobában) egy borzasztó erőszakos témáról, amiben élő hanganyagok is voltak. Hónapokig hallottam a fejemben és folyton a hányinger kerülgetett tőle. Még most is rosszul vagyok, ha eszembe jut. De azért idővel elfelejted, nem gondolsz erre folyton, csak amíg tart a sokk.

2015. febr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 opened paradise ***** válasza:
Ma reggel láttad és nem tudsz aludni már tőle?
2015. febr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pl úgy hogy nem gondolsz rá... és nem megy a délutáni alvás? nekem se szokott..
2015. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne kínlódj vele. Magától elfog múlni.
2015. febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!