Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha egy...

Mit csinálnátok, ha egy fontos levelet véletlenül más embernek küldenétek el, akinek rendkívül gáz, mert ugyan köze van hozzá, de más aspektusból?

Figyelt kérdés

Ég a pofámról a bőr, ugyan semmi sértőt nem írtam, de a barátom nem a főnököm. Ráadásul 2 levél ment ki véletlenül. AZ első még rendben, észrevettem, bocsánatot kértem, de a másik már nagyon gáz. Itt végem lesz!

A lópikulát az automatikus címkiegészítésnek!!!!!


Nekem végem, egy fontos projektben vagyunk, de egy ilyen levél után..... Semmi nem volt benne tulkép, csak privát vélemény, nem sértő vagy egyebek, de messze attól, amit elvárnak!!!


2015. febr. 19. 05:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezért szoktam küldés előtt megnézni, hogy tényleg jó címzettnek küldöm-e. Nem kell kapkodni, azon a 2 másodpercen semmi nem múlik.


De ha már elküldted, akkor küldesz még egy bocsánatkérő levelet.

2015. febr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt mér elkükldem, utána már nagyin gáz, inkább csendben elásom magam!!Itt a vég, pedig........VAN, samit nem lehet kimagyaráznoi...... ennyi, eláshatom magam 40 körül.......
2015. febr. 19. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!