Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi írnál (mondjuk, Facebookon)...

Mi írnál (mondjuk, Facebookon) egy olyan ismerősnek, akivel már vagy 14 éve nem beszéltél?

Figyelt kérdés

Ja és volt komolyabb kapcsolat az illetővel, csak szeretnéd, ha úgy tűnne, mintha szimplán baráti érdeklődés lenne?

De nézzük meg a másik oldalról is.Mit szólnál, ha egy réges-régi exed, egyszer csak írna, üzenne neked valamit?

Nem kell nagy dolgokra gondolni...Csak amolyan hogy vagy, rég hallottam rólad, stb...?


2015. febr. 19. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen célból írnál neki?


Amúgy én ilyesmit írnék: Szia! Ezer éve nem beszéltünk már? Mi van veled, hogy vagy? (tuti válaszolni fog)


Viszont ha kapnék egy ilyen üzit, biztos furcsának találnám és nem tudnám mire venni a dolgot. Válaszolnék és viszont kérdeznék.


(aztán majd alakul a beszélgetés)


Remélem, tudtam segíteni! :)


Szia!

2015. febr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, már vagy 14 éve nem beszéltünk, mi újság?
2015. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Garai Máté válasza:
mondjuk azt hogy hello
2015. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A napokban eszembe jutottál. Gondoltam rákérdezek, mi van veled. Remélem, jól vagy és minden rendben.



- Nagyjából ennyit. Ha van családom, akkor beleírnám, hogy *jutottál, amikor a gyerekekkel itt és itt voltunk*

2015. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem írnék neki semmit. Minek, ha már vége mindennek? Azóta mindkét félnek más élete lehet, minek felhasítani a sebeket?
2015. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Nem volt köztünk harag.Igaz, volt egy kis vitánk, de később még beszéltünk és akkor már nem volt semmi gond...

Az volt a probléma, hogy nagyon messze laktunk egymástól és talán korkülönbség.

2015. febr. 20. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!