Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet-e csatlakozni...

UnknownSoldier14/88 kérdése:

Hogy lehet-e csatlakozni valamilyen szinten önkéntesként az ukrán hadseregbe?

Figyelt kérdés
Magyar állampolgár vagyok és itt is lakom, de nem csak fotel-hero akarok lenni akik csak dumálni tudnak, halottam hogy a kárpátaljai magyarok is veszélyben vannak, ha csak ennyivel is segíteni tudom őket akkor csatlakoznék az ottani hadseregbe. Normális válaszokat pls.
2015. febr. 19. 15:30
 1/9 Oligocén válasza:

Nem tudom vedd fel egy ottanival a kapcsolatot.

Amúgy hülyeség... gondolom nincs katona rokonod:S

Ha be is vesznek lehet, hogy a határra állitanak

és csak szagolni fogod a háborút, majd jön egy

gép és egy termetes bombát dob a nyakatokba...

2015. febr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne akarj oda menni. A nagyok már kijátszották a kártyákat, a nagy medve megmutatta kedden, hogy meddig ér el a keze anélkül, hogy ökölbe kéne szorítania. Most már teljesen értelmetlenül hullik minden csepp vér odaát.
2015. febr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
számomra nem értelmetlen mert míg csak 1 ottani magyarért feláldozhatom az életem már akkor megérte számomra. (egy igazi katona nem félti az életét, egyszer mindenki meghal, az ember csak választhat hogy hogyan hal meg, én azt választom hogy inkább másért, minthogy itt leéljem az életem és nemtettem semmi hasznosat...Akkor valaki tud valamilyen infót pontosan hogyan tudnék oda beállni? Ha csak 1 magyar önkéntest nem hívnak be miattam, számomra már megérte...Nagyon sokat segítenétek ha adni tudnátok valami pontos infót.
2015. febr. 19. 17:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a háború NEM a magyarok háborúja. Se az anyaországiaké sem a kárpátaljai magyaroké. Normális kárpátaljai magyar szerintem be sem vonul, hanem elégeti a behívót. Ó s a kárpátaljai magyarok nincsenek veszélyben, csak akkor, ha bevonulnak katonának. Nézz meg egy térképet, hogy hol folynak a harcok! Persze ha COD-on felnőtt vérpistike vagy, akkor menj és lövesd agyon magad, de kérlek ne próbáld meg baromságokkal megideologizálni, hogy miért akarsz gyilkolni.
2015. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ja ok az ottani civilek, meg te szerinted dögöljenek meg ugye? nem sajnálod őket hiszen csak "TE" számítasz nem? kis egoista kispistike, wow látom a te retkesfaszu életed aranyat ér? Tudod a föld alatt mindenki ugyanolyan :D haha ok fotelhero tudod én mernék, merek is tenni az ügyben.
2015. febr. 19. 18:20
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Pff, a magyarokat árulnád el, ha képes lennél a görény ukránok oldalán harcolni. Egy olyan országért akarsz meghalni, ami betiltotta a magyar nyelv használatát és a behívott katonák közül a magyar csapatokat küldi a legveszélyesebb területre?
2015. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Felőlem az ukránok ott döglenek meg, ahol akarnak. A kárpátaljai magyarok nincsenek veszélyben, amíg nincsenek besorozva. Pont. Amúgy pont az ukránok lövik előszeretettel kazettás bombákkal és egyéb tiltott fegyverekkel az orosz civil lakosságot. Fotelhero lennék? Szerintem csak nem vagyok hülye.
2015. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Kedves Ismeretlen Katona (Nomen est Omen).

Úgy látom nem voltam érthető...

A helyzet az, hogy az elfoglalt szakadár területeken élő ukránok kb. annak köszönhették a megélhetésüket, hogy az orosz piacon volt kereslet a munkájukra. Na mostan, az ukrán hadseregtől jobban tartanak ezek az általad megvédeni kívánt civilek, mint a szakadároktól. Ugyanis potenciális kémként tekintenek a civil lakosságra.És ami a legfontosabb: hallottál már a délszláv háború kapcsán a szerb szabadcsapatokról? a II.Vh. nyilaskeresztes osztagairól? Ök voltak azok a véglények, akik amint lehetőséget kaptak, "önként, s kéjjel öl"-tek. Ügyeskedő, haszonleső, erőszakos, perverz, aljas véglények, akik a civil lakosság gyötrésében, embertelen cselekedetekben, szabadrablásban lelték az örömüket. Nem katonák, ÖNKÉNTESEK!!!

Képzeld, az ukrán oldalon is vannak ilyen csapatok, na tőlük félnek aztán igazán az ukrán civilek.

Ha hasznossá akarod tenni az életed, akkor ne halj meg a segítségre szorulóért, hanem élj értük!!! Az az igazi áldozat, más rászorulóért élni. Nem pedig véglények közé keveredve magad is azzá válni.

Oroszország még mindig erős. Ha kell neki az út a Krímhez, megszerzi, akárhány édesapa, fiúgyerek is esik el miatta.

2015. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
okés de én nem civileket akarok gyilkolni, hanem megmenteni öket...Akkor a szakadárok jobbak? Én azt hittem hogy az ukránok épp azért vonulnak be hogy megvédjék a lakosságot...Akkor a szakadárokhoz (ha ők elvileg nem gyilkolják a civileket) oda betudnék állni?
2015. febr. 19. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!