Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok szegény...

Miért van az, hogy sok szegény ember nagyon kövér?

Figyelt kérdés
Csak ételre költenek? Vagy hogy van ez? Azért fogalmazódott ez meg, mert ma egy legalább 100 kilós nő jött oda, hogy adjak neki pénz. (Ezt nem tettem meg, mert diák vagyok és a szüleimtől kapom, amit pedig nem fogok/tudok ilyenekre elcseszni, pedig sajnáltam meg segítenék...)
2015. febr. 19. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Azért fogalmazódott ez meg, mert ma egy legalább 100 kilós nő jött oda, hogy adjak neki pénz." És ebből levontad a következtetést, hogy sok szegény kövér?


Egyébként mondok valamit: a kenyér hízlal. És olcsó. És laktat. Innen rakd össze te.

2015. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azért mert nem tudnak megvenni minőségi élelmiszert.
2015. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És miért van annyi drága öltönyben flangáló, nyakkendős, aktatáskás mangalica?Meg széles valagú nagysága? Én például léátok sok sovány hajléktalant és kéregetőt is.Szerintem ez is amolyan alkatfüggő, meg emberfüggő dolog.
2015. febr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem válaszolók írják: a legolcsóbb élelmiszerek hizlalnak a legjobban: kenyér, mint pékáru, tésztafélék, zsírok, szalonna, kannásbor. Ha fizikailag ledolgozza ezt valaki, akkor nem lenne gond, de fizikai munkára sincs kereslet.
2015. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem :( nem, nem csak erre az egy esetre alapoztam, láttam már más példákat is erre
2015. febr. 19. 19:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért, a gazdagok nem ehetik, nem szerethetik a kenyeret, tésztaféléket, péksüteményt? Na meg a bort, ha nem is kannás, isszák szerintem liter számra és a szalonnát ők is megeszik!Persze ha valaki kizárólag zsíros kenyeret eszik szalonnával, annál nem csoda, ha gurul, de szerintem volna alternatíva egy szegényebb számára is, ehetne lájtosabbat is.
2015. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az afrikai gyerekeknek is fel van puffadva a hasa. Azonkívül lehet cukros is, vagy betegség miatt kövér.
2015. febr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!