Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen hol tartotok,...

25 hetesen hol tartotok, tartottatok a hízásban?

Figyelt kérdés
Mennyi ami még nem sok?6-7 kiló az már sok?
2009. máj. 21. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem nem sok.Én 21 hetes vagyok,pont 5 kg-ot híztam eddig.Kérdeztem a védőnőt,és erre azt mondta,hogy ez tökéletes.
2009. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. En 26. héttel kb 6 kg-ot híztam, és gratulált a növérke legutóbbi vizsgálatnál, hogy milyen normális szinten tartom a súlygyarapodásomat. Ha kétszer ennyit híztál volna (és az is elöfordul ám emberekkel), az talán kicsit sok lenne, de hozzá kell tenni, hogy mindig egyéni, alkatfüggö, hogy mennyit hízol. És függ attól is, hogy mennyi volt az alapsúlyod.
2009. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 25 hetes vagyok és 6 kilót híztam, az nagyon jó.

Nekem azt mondta az orvos , hogy kb 10 kiló ami ajánlatos egy terhességnél, de a vékonyabbak sokkal többet híznak úgy tudom. Én 68 kilóval kezdtem, és remélem a 10 kilót nem lépem túl, mert az már durva lenne az izomzatomhoz.

2009. máj. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem sok szerintem. Én a 21. hétben vagyok, most tartok 3.5-4 kilónál. Bár mostmár próbálok odafigyelni mert néha megszalad a kezem a hűtő fele :) Főleg ha nyáron vizesedni is fogok...

Ne aggódj, tök normális a hízásod szerintem.

Boldog babavárást!

2009. máj. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Remélem nem lesz belőle túl sok, de csak mert akkor piszkálni fognak, pláne a védőnő, és az ugye nem akarom.Minden jót nektek.
2009. máj. 22. 09:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 28 hetesen most tartok 12 kilónál,ami igazából csak a pocimon van,szóval nem lett tokám,meg ilyesmi. Biztos kapok a védőnőtől hétfön :S
2009. máj. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a 24+3.napon tartok,és már 9-10kg-ot híztam.Nem tudom mit szól majd a védőnő,szerdán kell mennem,de addigra szerintem lesz még egy kicsi.Azóta hízok,mióta megmozdult a pici,ez kb,6-7 kg-t jelent 10hét alatt.
2009. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!