Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Selfie kép készítésekor miért...

Bocika77 kérdése:

Selfie kép készítésekor miért csücsörítenek?

Figyelt kérdés
Rengeteg facebook profilképen láttam, hogy érdekesen, csücsörítve tartják a szájukat, főleg a nők/lányok, de olykor már a férfiak/fiúk is. Mi ennek az oka? Eddig nem kaptam rá magyarázatot senkitől.

2015. febr. 21. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Azt mondják, hogy a modellek kimondják azt az angol szót, hogy "prune" akkor áll be legjobban a szájuk. Úgy állnak az arcizmok, hogy a toka kevésbé látszik.
2015. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert az olyan szexyyyyyyyy :))
2015. febr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Csak a retkes b. ziknak, meg a qrváknak vannak ilyen képeik.
2015. febr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
83%
Szerintem így akarnak menők lenni,közben meg nagyon gáz. Van akinek jól áll,de van aki túlzásba teszi,közben meg fél kiló alapozó van a pofájukon. Nem annyira túlzás,csak néha idétlenül áll pár csajnak. Meg a hülye ribik is így akarnak menők lenni,közben meg egy nagy szarok akik csak teszik a fejüket.
2015. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A csücsörítéssel fejezik ki, hogy az IQ-juk 50 alatt van. :)
2015. febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#1

És szerinted ezzel, ha így is van, a tinilányok többsége tisztában van?


Szerintem is a menőzés miatt van, követni kell a többi birkát. De ezt már az előttem szólók is elmondták.


Én csak annyit akartam hozzáfűzni, hogy a hideg kiráz, ha meghallom a 'selfie' kifejezést. Épp olyan visszataszítónak tartom, mint a fent említetthez hasonló szokásokat, amik manapság egy cipőben járnak ezzel a szóval.

2015. febr. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az alapelgondolás a "küldök egy puszit az ismerőseimnek" lehetett még valamikor. Csak mára enyhén szólva elkorcsosult ez a megnyilvánulás, egészen más gesztust képvisel.
2015. febr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, bocsánat, nem tudtam, hogy nem választ vár, hanem fikázást, legközelebb írja oda.


Mit is kell írni? Ja, khm. Fúj, fúj, fiatalok, büdös ribik, fúj, fúj.

2015. febr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tényleg komolyan kérdeztem én nem fikázást vártam.
2015. febr. 23. 07:24
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Mert feltünési viszketegségük van ....
2015. febr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!