Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az gáz ha az állatokat jobban...

Az gáz ha az állatokat jobban szeretem, mint az embereket?

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 00:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Némely embernél én is sokkal jobban szeretem a kutyámat.
2015. febr. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Az állatok se jobbak, csak nem köztük élsz igazából.

Persze van sok szar ember de sok jó is. Akik miatt mindig hiszek az emberekben.

2015. febr. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartok allatot, de pl a kutya tenyleg az az eloleny aki mindig minden korulmenyek kozott feltetel nelkul tud rajongasig szeretni es hinni a gazdajaban. Szoval en megertelek, bar nekem vannak barataim, akiket igaz baratoknak mondhatok.
2015. febr. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Az anyósom 64 éves korára, sok tapasztalattal a háta mögött szintén ezt az álláspontot tartja. Olykor én is igencsak egyet tudok érteni.


De nem szabad eldobni teljesen az emberekbe vetett bizalmat, nem mindenki ugyanolyan, mint akikben csalódtál.


Sorozatos, változatos csalódások után, ha már csak gyűlöletre futja általában az emberek irányában, viszont kevésnek bizonyulhat még egy jó barát támogatása is. Ezt egy kedves ismerősömön is tapasztalom.

2015. febr. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
eléggé gâz.. de miert nem a velük beszéled ezt meg? tudod.. a spanjaiddal xD
2015. febr. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom, hogy mennyire gáz, de az biztos, hogy egyrészt közhely (az utóbbi időben divatmondat lett), másrészt pedig eléggé egysíkú gondolkodásra vall.

Emberben és állatban is vannak jók és kevésbé jók. Az emberek és az állatok más körülmények között élnek, más tudatossági szinten vannak, már maga a szeretet fogalma is mást jelent mindkettő esetében.


Nekem valahogy nem szimpatikusak azok az emberek, akik a fenti mondatot hangoztatják. Nem érezném magam jól az ilyen ember társaságában, és nem is igazán tudnék bízni benne.

2015. febr. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszolóval azért részben egyet tudok érteni.


Emberként talán egy egész élet sem elég, hogy minden, változatos életkörülmények közül származó embertársát megértse, ahogy az állatokkal való kommunikációra sincs hatásos mód, a tudomány jelenlegi állása szerint, így őket sem lehet megérteni és egyértelműen kijelenteni, hogy jobbak.


A korábbi válaszolók közül senki sem említett beteges rajongást az állatok iránt, hogy mindenen felül őket választja az emberekkel szemben, de vannak napok, amikor kifejezetten úgy érezheti valaki, hogy a kutyája megértő, mert ő akkor is hűségesen odabújik hozzá, ha nagyon szar napja volt.


Én ezért senkit sem ítélek el, nem nézek bogarasnak vagy közönségesnek, csak mert egyszer-egyszer tesznek egy ilyen kijelentést.


#4 voltam.

2015. febr. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%

#6 +1


Én is imádom a két kutyámat, de azért álljunk már meg...:)

2015. febr. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az "állatok" az a kutyát, macskát jelenti gondolom, esetleg még valami egzotikus fajt, amit jó csodálni és slussz.

Bocs a feltételezésért, de úgy tapasztaltam, hogy aki ilyen kijelentést tesz, arra általában igazak a fentiek.

No meg sokszor csak annyiról van szó, hogy az emberekkel nem jön ki valamiért, így inkább tart egy-két házikedvencet és ők általában ki is merítik az "állatokat, akiket annyira szeret" fogalmát.

Egyébként hogy a kérdésedre is válaszoljak: nem gáz, legfeljebb neked meg esetleg a környezetedben lévő embereknek kellemetlen.

2015. febr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1 -Nem kell erőltetni a humánusságot.

2 -Az ember érzései sohasem gázosak.

3 -Ha tettekkel nem bántod az embereket, akkor bármit is gondolsz róluk, a te legszentebb magánügyed.

4 -Hogyan nyilvánul meg ez az állatszeretet? Eljársz önkénteskedni menhelyekre? Ha kóbor kutyát látsz, akkor elfordítod a fejed, vagy hazaviszed és próbálod megkeresni a régi gazdáját, vagy újat szerezni neki? Mert ezek nélkül, ha tenni nem teszel értük semmit, csak tartalom nélkül szajkózod, hogy te szereted az állatokat.

2015. febr. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!