Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire vagytok leginkább büszkék...

Mire vagytok leginkább büszkék, amit elértetek az életben? (Természetesen önerőből).

Figyelt kérdés
Elárulom Nektek, hogy én a mai napig büszke vagyok az alábbiakra: Sikeres érettségi, 2 felsőfokú okj-s képzés sikeres elvégzése, ecdl bizonyítvány, angol középfokú nyelvvizsga,eredményes szereplés az iskolai tudományos diákköri konferencián, Szent István ösztöndíj, tanulmányi és tudományos ösztöndíj, rendszeres diákmunkában való részvétel suli mellett és emellett jeles tanuló vagyok a főiskolán és idén decemberben végzek.
2015. febr. 22. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Önismeret. És egyre inkább magam merek lenni.
2015. febr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Arra, hogy mindent, amim van, magamnak köszönhetek. Nem apuci, anyuci, nem egy pasi vette, hanem én. Saját lakás, saját kocsi, önálló élet, mindenkitől függetlenül. És mindezt úgy, hogy a családi körülmények miatt a béka feneke alól indultam.
2015. febr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Sikeresen elvégeztem a gomba csoportban az óvodát, eredményesen szerepeltem a farsangi rendezvényeken, számos szakkörön eredményesen szerepeltem az iskolában, emellett volt még időm a kiskutyámat gondozni.
2015. febr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
még életben vagyok és nem öltem meg magam.
2015. febr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Eddig arra, hogy onerobol felkoltoztem Pestre, es kialakitottam a sajat eletemet munkaval, foiskolaval egyutt.

De legjobban a belso eromre vagyok a legbuszkebb, mert csak az visz elore, semmi mas.

2015. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Általános alsóban nyertem tombolán egy babát.
2015. febr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

30 éves koromban lettem úgymond kész.

saját nagy lakás szép helyen,vállalkozás,szép fiatal szerető barátnő,izmoktól duzzadó test,és elég jó funkcionális képességek boxban.

2015. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én minden önálló gondolatomra és elvemre büszke vagyok és mindarra amire magamtól rájöttem.
2015. febr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Hogy meg nem oltem meg magam, es hogy nem vagyok hajlektalan vagy gyilkos.
2015. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Semmire. Hogy miért?

1, Az életet eleve nem kértem, hanem kaptam;

2, Az hogy (tegyük fel, hogy) nekem is van hasonló eredményeim, mint pl. Neked, az nemcsak az én érdemem, hanem a körülöttem lévő támogató közegé is (és itt nem a "felhajtott fél disznó" esetére gondolok). Ennyi.

2015. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!