Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha épp küzdenél az önbizalom-h...

Ha épp küzdenél az önbizalom-hiánnyal, milyen ajándéknak, meglepetésnek örülnél a leginkább?

Figyelt kérdés

Tippeket szeretnék kérni :) Barátnőm általában felszíni dolgokkal kezeli ezt, kinézet, ruha stb, hiúnak és beképeltnek tűnik, pedig a padlón van. Szeretnék neki adni valamit, ami a belső értékeire hívja fel a figyelmet. Gondolkoztam már sokat, de egy kis löketnek is örülnék és hálás lennék érte!


Köszönöm :)


2014. szept. 22. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Önismereti könyvek. Én nem olvasok ilyeneket, de itt az oldalon is láttam már párat, amit ajánlottak, hogy valóban használható és segít.
2014. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csóknak örülnék a volt barátomtól hisz miatta vagyok padlón!
2014. szept. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az segítene neki ha esetleg elmennétek valamit csinálni. Esetleg ha valamit jól csinál legyen akármilyen apróság is akkor egy-egy "De király vagy" vagy "jó érzéked van hozzá" mondatot mondhatnál. Ilyenkor az embernek jól esnek az ilyen apróságok is :)
2014. szept. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én csak egy nagyon hosszú és meleg ölelésnek.
2014. szept. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ruha, kinézet... ezek csak a külsőségek.

Mivel a barátnője vagy, gondolom ismered, és tudod, hogy mi érdekli, hogy mit szeret, hogy miben jó. Az érdeklődési körének megfelelő ajándékot válassz neki, annak szerintem örülne.

2014. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyet értek én is az egyszerű ölelés mellett vagyok, így fizikai ajándékot nem tudok elképzelni ami hasonló értékű lenne egy öleléssel. Esetleg egy vörös hajú lánnyal megajándékozhatna valaki, de ez barátnődnek biztos nem jönne be.
2014. szept. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. szept. 27. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!